banner461
banner195

Karoserci ve Marangozcular Fuardan Dönüyor

Nevşehir Karoserciler Marangozlar Ağaç İşleri Odası üyeleri TÜYAP fuarından dönüyor.

Karoserci ve Marangozcular Fuardan Dönüyor
14 Mart 2014 Cuma 15:17

banner143
Nevşehir Kafilesi İstanbul Tüyap Kapı Pencere Fuarı'nda!
İlgili Galeriye Git
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Karoserciler Marangozlar Ağaç İşleri Odası üyeleri TÜYAP fuarından dönüyor.

Oda Başkanı Ramazan Vedat Korkmaz’ın başkanlığında 12-15 Mart 2014 tarihleri Arasında, İstanbul TÜYAP Fuar merkezinde düzenlenen; 6. Uluslararası Kapı, Kepenk, Kilit, Panel, Pano, Bölme Sistem ve Aksesuarları 15. Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil, Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler, • Alüminyum - Kompozit, İşleme Teknolojileri, Makineleri, Ürün, Aksesuar ve Hammaddeleri Özel Bölümü Fuarını ziyaret eden Oda yönetimi ve üyeleri hafta sonunda ilimize dönüş yapıyor.

Oda başkanı Ramazan Vedat Korkmaz yaptığı açıklamada, 3 günlük gezi programında İstanbul Eyüp Sultan Cami ziyaretinde bulunduklarını, Edirne’nin Başta Selimiye Cami olmak üzere tarihi ve turistik merkezlerini ziyaret ettiklerini söyledi.

Korkmaz “Üyelerimizle ziyaret etmiş olduğumuz fuarlar hem bir alış veriş hem satıcıları tanıma açısından çok verimli geçmektedir. Esnaflarımız yeni ürün ve geliştirilmiş yenilikleri görmekte pratikte uygulamakta, ya da satın almak için kendilerine bir fırsat yaratmak için çalışmalarına hız vermektedirler. Gezilerimiz; aynı zamanda üyelerimizin görmediği memleketimizin kültür ve turizm merkezlerinde konaklama yaparak ülkemizin değişik yerlerini tanıma fırsatı da sunmaktadır” diye konuştu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.