banner461
banner195

Kartal Belediye Başkanı Öz'ü Kınıyoruz

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, CHP’li İstanbul Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz’ü engelli bir vatandaşa yaptığı hareketten dolayı kınadıklarını söyledi

Kartal Belediye Başkanı Öz'ü Kınıyoruz
06 Aralık 2014 Cumartesi 17:14

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, CHP’li İstanbul Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz’ü engelli bir vatandaşa yaptığı hareketten dolayı kınadıklarını söyledi.

Engellilerin sevgiye ve ilgiye ihtiyaç duyarken CHP’li bir belediye başkanının Şaka da olsa böyle bir harekette bulunmasını ayıpladıklarını ve kınadıklarını dile getiren Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, “3 Aralık dünya engelliler gününü ilimizde de kutladık. Bu yıl ki engelliler günü kutlamaları bizleri mutsuz etti. İstanbul Kartal belediye başkanı Sayın Altınok, engelliler günü etkinliklerinde bir engelli kardeşimize tokat atması bizleri üzdü. Engelli kardeşlerimiz böyle hareketlerden hazzetmezler. Bir belediye başkanının bir engellimize tokat atmasını kınadık. Belediye başkanının kader arkadaşımızla dalga geçmesini şiddetle kınıyoruz. Engelli kardeşlerimizin sevgiye ve ilgiye ihtiyacı var iken belediye başkanının bu hareketini ayıplıyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
HALK - 4 yıl önce
kardesi̇m olayi carpitmayin engelli̇ vatandasimiz aciklama vi̇deosunu i̇zleyi̇n.engelli̇ler üzeri̇nden si̇yaseti̇ bu kadar desteli̇cekseni̇z kici acik gezi̇n kiciniza parti̇ logosunu yapistirin.pri̇m kazanilacak ki̇si̇ler degi̇l bu halk haddi̇ni̇zi̇ bi̇li̇n
Avatar
nevşehirli.. - 4 yıl önce
başkanım her şehirde bir erol abi yok ki. engellilere sahip çıkıp onların dertleriyle dertlensinler.. ee ne yaparsın..kocamak ve oyuncak olmak diye bi atasözümüz var..
Avatar
Başkana yakismadi - 4 yıl önce
Başkan bi de nevsehirlimis yuh sana böyle Hemşehri olmaz olsun
Avatar
Ortadirek - 4 yıl önce
Baskan Öz harbi onemli birisi, kiymetini bilmiyoruz. Keske donsede Nevsehire baskan olsada laik oldugu yere getirse baskan!
Avatar
Altınok öz - 4 yıl önce
fibhabere burdan ricam engelli vatandaşında açıklamalarını yayınlaın ki tarafsız haberciliğinizi gösterin. altınok öz ün nevşehirlilere katkılarını çok iyi biliyoruz. bizim zaten genetik özelliğimiz kendi vatandaşımızı karalamak, kötülemek
Avatar
belediye - 4 yıl önce
Gülşehirdeki atıl oteli kartal belediyesi aldı ve işletiyor yani bu başkan hangi partili olursa olsun nevsehire bir katkı sağlıyor.bu konuda açıklaması vardır.