banner461
banner195

Kavak Belediyesi Araç Parkına Yeni Araç

Nevşehir Merkeze bağlı Kavak Kasabasında Belediye araç parkı yeni bir hizmet aracına daha kavuştu.Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit Kavak Belediyesine 2012 model Hidromek marka kazıcı kepçe makine alımı yaptı.

Kavak Belediyesi Araç Parkına Yeni Araç
25 Ağustos 2012 Cumartesi 13:45

banner143
banner134
 Nevşehir Merkeze bağlı Kavak Kasabasında Belediye araç parkı yeni bir hizmet aracına daha kavuştu.Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit Kavak Belediyesine 2012 model Hidromek marka kazıcı kepçe makine alımı yaptı.

Kavak Belediyesi kasaba için çok acil ihtiyaç olarak görülen , hizmetlerin ve saha çalışmalarının daha rahat ve daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayacak 2012 model Hidromek marka kazıcı kepçe makine alımı yaptı. Kavak Belediyesi, araç parkını genişletmeye devam ediyor. Göreve geldikten sonra kasabanın her anlamda kalkınması için büyük çaba sarf eden Kavak Belediye Başkanı Celal YİĞİT, araç parkında ciddi gelişmeler kaydettiklerini söyledi.

 

 

Kavak  Belediyesi, hizmet ve belediyecilik alanında kurulduğu günden beri en verimli dönemini yaşıyor. Yeni bir yapılanma sürecine giren kasabada  yenilenmenin ve güzelleşmenin en güzel örnekleri yaşanmaya devam ediyor. Bu gelişmenin en son örneği olarak Kavak Belediyesine Araç Parkı’nda yapılan gelişmeleri gösteren Başkan YİĞİT ; Kavak  Belediyesi’nin araç parkı konusunda ciddi bir modernleşme gerçekleştirdiğini söyledi.

 

Başkan Yiğit FİB Haber Merkezimize konu hakkında şunları söyledi.

“Amacımız modern bir kasaba  olma yolunda emin adımlarla ilerleyen kasabamızı , bu hedefe yakışır bir şekilde hazırlamaktır. Kasabamızda  vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için durmadan çalışıyoruz” diyen Başkan Yiğit ; “ Her geçen gün büyüyen ve gelişen kasabamıza  daha etkin, verimli ve seri hizmet sunabilmek amacı ile göreve geldikten sonra Belediyemizde alt yapı çalışmalarımızda kullanmak üzere yeni araçlar tahsis ettik.                                                                                                            Şu anda Kasabanın iş makineleri konusunda oldukça güçlendiğini belirten Başkan YİĞİT ; “ Belediyemize kazandırdığımız yeni araçlarımızla hizmet noktasında çok verimli bir seviyeye geldik. Yaptığımız bütün çalışmalar ve alınan bütün araçlar Kavak  halkının daha iyi şartlarda ve daha hızlı hizmet alabilmesi içindir. Yeni araçlarımızın kasabamıza  hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.