banner461
banner195

Kavak Kasabasında atık su sorunu çözüme kavuşuyor...

Nevşehir merkeze bağlı Kavak kasabasında çevre ve insan sağlığını tehdit eden atık suların boru içerisine alınma işlemlerinde sona gelindi.

Kavak Kasabasında atık su sorunu çözüme kavuşuyor...
26 Mart 2014 Çarşamba 13:18

banner143
Kavak Kasabasında atık su sorunu çözüme kavuşuyor...
İlgili Galeriye Git
banner134
Kavak Kasabasında atık su sorunu çözüme kavuşuyor...

Nevşehir merkeze bağlı Kavak kasabasında çevre ve insan sağlığını tehdit eden atık suların boru içerisine alınma işlemlerinde sona gelindiğini belirten Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit, kasabamızda tamamlanan alt yapı hizmetlerimizin ardından büyük bir sorunumuzu daha Allahın izniyle çözüyoruz diyerek Kavaklı vatandaşlara büyük bir müjde verdi.

Başkan Yiğit FİB haber Merkezimize yaptığı açıklamasında, Kavak kasabamızda dışarı akan lağım sularının Borulara alınarak Ürgüp arıtma tesislerine aktarılma işlemlerinde sona gelindiğini belirterek,Ortahisar Ürgüp güzergahından gelen ve şuan toplamda 7 km'lik döşenecek borunun yaklaşık 6 km si döşendi.Kalan 1 km lik kısmının yaklaşık 1 hafta içinde tamamlanması bekleniyor Kavak halkımıza hayırlı uğurlu olsun dedi.

Kavak ta AK Partiyle Büyük Değişim rüzgarı Devam Ediyor...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ahmet mehmet - 4 yıl önce
bbp başkan adayı keleşin seçim vaatleri için söylediği okul atık su kantar gibi projeler zaten birkaç yıl öncesinden celal başkanın çantasındaydı. bunlar neyin kafasını yaşıyorlar anlamış değilim. komedi gibi adamlarsınız vallahi.