banner461
banner195

Kaymakam Eldivan Yılanların Öcü Setini Ziyaret Etti

Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan, Avanos ilçesinde çekilmekte olan Yılanların Öcü dizisi çekimlerini izlemek üzere set ekibini ziyaret etti.

Kaymakam Eldivan Yılanların Öcü Setini Ziyaret Etti
24 Haziran 2015 Çarşamba 16:47

banner143
banner134
Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan, Avanos ilçesinde çekilmekte olan Yılanların Öcü dizisi çekimlerini izlemek üzere set ekibini ziyaret etti.

Kaymakam Eldivan, ziyareti sırasında yönetmen Cemal Şan ve oyuncularlada tanışarak dizinin gidişatı ile ilgili kısa bilgi aldı. Sohbet sırasında Dizinin yönetmeni Cemal Şan, Yılanların Öcü dizisi için yoğun bir tempo içinde bütün bir ekip olarak çalışmalara devam ettiklerini belirterek, " Avanos'u Ürgüp'üyle tüm Nevşehir bölgesi olarak Kapadokya gerçekten insanıyla doğasıyla, mükemmel bir yer. Burada olmaktan dolayı mutluyuz. Sizlerin de destekleriyle işlerimiz kolaylaşıyor. Şuan için dizi iyi gidiyor. İnşallah ileriki zamanlarda daha da iyi olacaktır" dedi.

Gerek Doğal platosuyla Dünyada eşi benzeri olmayan Kapadokya Bölgesinin gerekse bu bölgenin önemli mihenk taşı olarak Avanos İlçemizin tanıtımı için "Yılanların Öcü" dizisinin gerçekten çok önemli olduğunu vurgulayan Kaymakam Mustafa Eldivan ise, dizinin konusunun da sürükleyici olduğunu, izleyici açısından başarılı bulunduğunu söyledi. Kaymakam Eldivan, dizi ekibine başarılar dileyerek, setten ayrıldı.
Yılanların Öcü Hakkında 
www.fibhaber.com

Fakir Baykurt’un ünlü eseri “Yılanların Öcü”nden televizyona aktarılan, Koliba Film imzalı dizi, Çarşamba saat 20.00’de Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor.

Yapımcılığını Ata Türkoğlu / Koliba Film, yönetmenliğini Cemal Şan’ın üstlendiği dizinin senaryosunu Esen Ali Bilen, Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu kaleme alıyor.

Yılanların Öcü’nde deneyimli ve usta oyuncuların yanı sıra genç ve yetenekli yıldızlar da rol alıyor.

Müzikleri Kalan Müzik/Hasan Saltık imzalı olan dizide, Cemal Toktaş, Hande Soral, Ceyda Ateş, Ahmet Varlı, Rüçhan Çalışkur, Nail Kırmızıgül, Şebnem Dilligil, Servet Pandur, Hande Kaptan, Mehmet Atay, Gonca Yakut, Burak Can, Nalan Örgüt ve Süleyman Karaahmet oynuyor.

Yılanların Öcü Çarşamba akşamı saat 20.00'de Show TV ekranlarında...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.