banner461
banner195

Kaymakam Tekin Gülşehir'e veda etti

Nevşehir'in Gülşehir İlçesinden, Karaman'ın Başyayla ilçesine atanan Kaymakam Çağlar Tekin, düzenlenen veda programının ardından ilçeden ayrıldı.

Kaymakam Tekin Gülşehir'e veda etti
15 Eylül 2018 Cumartesi 23:45

banner143
banner134

Nevşehir'in Gülşehir İlçesinden, Karaman'ın Başyayla ilçesine atanan Kaymakam Çağlar Tekin, düzenlenen veda programının ardından ilçeden ayrıldı.

01.09.2018 tarihli ve 30522 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan 31.08.2018 tarihli ve 2018/157 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi ile Karaman İli Başyayla Kaymakamlığına atanan Gülşehir İlçe Kaymakamı Sayın Çağlar TEKİN, 14.09.2018 tarihi itibariyle ilçemizdeki görevinden ayrıldı.

Gülşehir Kaymakamı Çağlar Tekin ayrılmadan önce kamu kurum ve kuruluşlarında görevli personel, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve vatandaşlarla vedalaştı.

Kaymakam Tekin veda açıklamasında şunları ifade etti;

"Mart 2017 tarihinden bu yana gururla ve büyük bir heyecanla vatandaşlarımıza hizmet etme imkanı bulduğum GÜLŞEHİR Kaymakamlığı görevim KARAMAN BAŞYAYLA Kaymakamlığına atanmamdan dolayı sona ermiştir. Görev yaptığımız süreç boyunca devlet ile millet arasında köprü kurarak vatandaş odaklı hizmet etme gayreti içerisinde olduk. Bize emanet edilen makamın milletin makamı olduğu inancı içerisinde hem gönlümüzü hem de milletin olan makamı sonuna kadar Gülşehirli hemşehrilerimize açtık. İnsanı yaşat ki DEVLET yaşasın düsturunu kendimize şiar edinerek vazifemizi ifa etmeye çalıştık. Gülşehirli kardeşlerimin, hemşehrilerimin yeri bende her zaman ayrı bir yere sahip olacak. Rabbim yeni görev yerimizde Vatanımıza Milletimize hayırlı işler yapmayı nasip eylesin. Her nerede olursak olalım kapımız, gönlümüz ve telefonumuz Gülşehirli hemşehrilerimize daima açık olacaktır. Bizden taraf varsa hakkımız sonuna kadar helal olsun. Sizlerde bu kardeşinize haklarınızı helal ediniz. Tüm Gülşehirli hemşehrilerime görev süremiz boyunca bize karşı göstermiş olduğu sevgi, saygı ve misafirperverlikten dolayı teşekkür eder, saygılarımı sunarım. Allah’a emanet olun." dedi.

FİB Haber Merkezi olarak Sayın Tekin'e hizmetleri için teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.