banner461
banner195

Kaymaklı'da Yeni Konteyner Dağıtımı Yapıldı

Kaymaklı Belediyesi tarafından yeni çöp konteynerlerinin dağıtımı yapıldı. Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma, eski varil çöp bidonlarının tamamen kaldırılacağını belirterek, beldemizi daha temiz ve yaşanabilir bir kent haline getirmek için çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Kaymaklı'da Yeni Konteyner Dağıtımı Yapıldı
11 Ocak 2019 Cuma 15:31

banner143
banner134

Başkan Elma, yapılan temizlik çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulunarak, beldenin temizliği konusunda yapılması gerekenleri, halktan gelen istekler doğrultusunda sürdürdüklerini ifade etti. Başkan Elma, ”Temizlik konusu beldemizin daha temiz bir görünüme kavuşması ve vatandaşlarımızın sağlıklı bir ortamda yaşamlarını sürdürebilmeleri açısından her zaman önceliklerimiz arasında yer almaktadır” diye konuştu.

Konteyner dağıtım işlerinin belirli zaman aralıklarında yapıldığına da dikkat çeken Başkan Elma, “Dağıtım çalışmalarımız planlanan zamanlarda devam etmektedir. Hep beraber daha temiz, tertemiz bir Kaymaklı için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu çerçevede desteklerinden dolayı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.