banner461
banner195

Kayseri Ülkü Ocaklarından Basın Açıklaması

Kayseri Ülkü Ocakları İl Başkanı Selim GÜMÜŞ yazılı basın açıklamasında bulundu...

Kayseri Ülkü Ocaklarından Basın Açıklaması
17 Şubat 2014 Pazartesi 18:49

banner143
banner134
KAYSERİ ÜLKÜ OCAKLARI İL BAŞKANLIĞI BASIN AÇIKLAMASI

Değerli Basın Mensupları;

3 Kasım 2002 de küresel güçlerin desteğiyle hukuk darbesi yapılarak iktidarı ele geçiren bop es başkanı 17 Aralık yolsuzluk operasyonundan sonra iktidarını devam ettirmek için küresel güçlerin isteklerini gönüllü olarak yerine getiriyor. Kıbrıs’ta annan planını yeniden görüşme masasına konulmasına, Irak ve Suriye’nin kuzeyinde piç devleti kurulması için her türlü maddi ve manevi desteği, ermenilerin karabağ ve tehcir politikasına, İslam coğrafyasında sözde vaat edilmiş büyük İsrail toprakları ve doğal kaynaklar için haçlı ordularının katliamlarına destek veriyor.

 

Türk Milletini 36 etnik sanal parçaya bölmek için var gücüyle çalışıyor. Diyarbakır’da bölücü terör örgütü pkk nın başı piçin resimlerini reklam panolarına asılmasına göz yumuyor. Türk Yurdunun doğu ve güneydoğu bölgesini bölücü terör örgütü pkk mensuplarına teslim etmek için Kahraman Ordumuzla savaşıyor. Milli konulardaki ihanetlerini Dini konularla ve olaylarla örtmeye çalışıyor.

 

Bölücü terör mensupları bop es başkanın bu zafiyetini Asil Kahraman Türk Milletinin ve Devletinin zafiyeti olarak algılamış olacaklar ki; Türk Vatanın da 30 Mart seçimlerinden sonra özerklik ilan edeceklerini açıklamışlardır. Açık ve net olarak bu hainlere ve düşmanlara diyoruz ki; Türk Milleti Vatanı Devleti sahipsiz değildir. Türk-İslam Ülkücüleri olarak Milletimizin Devletimizin bekası için yapamayacağımız hiç ama hiç bir şey yoktur Cenab-ı Allah’ın izniyle…

 

Kayseri ‘deki bölücü terör mensupları kışkırtmalarla bizleri kirli oyunlarının içine çekmek istiyorlar. Bizler oyuna gelmeyeceğiz. Lakin şunu da iyi bilsinler ki; Kayseri Ülkü Ocakları olarak. Bölücü hain emellerine asla ve kati olarak izin vermeyeceğiz.

 

Ulusal basında olan alo fatihler maalesef yerel basınımızda da mevcuttur. Bu tür kişiler dini ve milli şuurdan vicdandan uzak kula kul olmuş kişilerdir. Bu şahsiyetsizlerin geçmişini ve akçeli işlerini çok iyi biliyoruz. Bunlar gazetecilik değil akçeli işler için yalakalık yapmaktalar.

 

Cenab-ı Allah’ın yardımıyla Milliyetçi Hareket Partisini yerel ve genel seçimlerde iktidar yaparak bölücü devşirme bopcu hırsız düzeni yıkacağız.

 

Akabinde bop es başkanını ve yol arkadaşlarını yabancı devletlerle ve pkk ile işbirliği yaparak Türk Milletini bölmekten, Türk Vatanını parçalamaktan, Türk Devletini yıkmaktan ve yolsuzluktan-hırsızlıktan Türk adaletine teslim edeceğiz.

 

Müslüman-Türk Milleti unutmasın ki; Peygamber Efendimiz Muhammed Mustafa (s.a.v.) buyuruyor ki Hadis-i şerifte de; Sizden öncekiler, nüfuzlu biri hırsızlık yapınca, serbest bırakırlar, güçsüz biri hırsızlık yapınca, ona ceza verirlerdi. Bu yüzden helak oldular.

 

İnşallah Asil Müslüman-Türk Milleti ferasetiyle helak olanlardan olmayacak…

 

Yıkılsın Düzen Yaşasın Ülkü Ocakları…

 

17 Şubat 2014 Pazartesi

 Kayseri Ülkü Ocakları İl Başkanı

 Selim GÜMÜŞ


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.