banner461
banner195

Kaza Sonucu Ölen BEM-BİR-SEN Üyesinin Ailesine 15 Bin TL’lik Çek

Memur-Sen’e bağlı Belediye ve Özel idare çalışanları sendikası geçtiğimiz aylarda bir trafik kazası sonucu hayatını kaydeden üyesinin ailesine sigorta şirketi ile yapılan anlaşma gereği 15 bin TL’lik tazminat ödemesi yapıldı.

Kaza Sonucu Ölen BEM-BİR-SEN Üyesinin Ailesine 15 Bin TL’lik Çek
25 Eylül 2013 Çarşamba 11:22

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen’e bağlı Belediye ve Özel idare çalışanları sendikası geçtiğimiz aylarda bir trafik kazası sonucu hayatını kaydeden üyesinin ailesine sigorta şirketi ile yapılan anlaşma gereği 15 bin TL’lik tazminat ödemesi yapıldı.

Memur-Sen İl Temsilciliği gerçekleştirilen Tazminat Çeki tesliminde konuşan BEM-BİR-SEN Nevşehir Şube Başkanı Feridun Özdemir, söz konusu uygulamanın acıları dindirmeyeceğini ancak sendika üyesi merhumun ailesinin azda olsa maddi sıkıntılarına çare olacağını dile getirdi.

Acıgöl ilçesine bağlı Kurugöl belediyesinde görev yaparken geçtiğimiz aylarda geçirdiği bir trafik kazası sonucunda hayatını kaybeden Mehmet Tamar isimli sendika üyesinin ailesine 15 bin TL’lik tazminat çeki’nin teslim edildiğini vurgulayan Özdemir, söz konusu ailenin maddi açıdan da sıkıntıya düşmemesi aşamasında bu anlaşmanın son derece yararlı olduğuna değindi.

Merhum sendika üyesi Mehmet Tamar’ın ailesine yapılan tazminat çekini aile yakını Bayram Tunç, Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Özdemir ve BEM-BİR-SEN Şube Başkanı Feridun Özdemir’den teslim aldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.