banner461
banner195

Kent Müzesinde Gelişme Yok

Ürgüp ilçesinde Kent Müzesi oluşturulması ile ilgili husus belediye meclisinde görüşüldü. İlçe de Kent Müzesi oluşturulması ile ilgili gerekli çalışmaların yapılarak uygun görülecek bir yere ilçeye yakışır bir şekilde Kent Müzesinin oluşturulması ve oluşturulacak olan kenti müzesi ile ilgili başta Kent Müzesi Komisyonunun oluşturulması olmak üzere her türlü iş ve işlemlerinin yürütülmesinde belediye encümeninin yetkili kılındığına oybirliği ile karar verildi.

Kent Müzesinde Gelişme Yok
13 Kasım 2013 Çarşamba 12:36

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp ilçesinde Kent Müzesi oluşturulması ile ilgili husus belediye meclisinde görüşüldü. İlçe de Kent Müzesi oluşturulması ile ilgili gerekli çalışmaların yapılarak uygun görülecek bir yere ilçeye yakışır bir şekilde Kent Müzesinin oluşturulması ve oluşturulacak olan kenti müzesi ile ilgili başta Kent Müzesi Komisyonunun oluşturulması olmak üzere her türlü iş ve işlemlerinin yürütülmesinde belediye encümeninin yetkili kılındığına oybirliği ile karar verildi.

Kent müzesinin içerisinde nelerin yer alacağı, bu materyallerin nasıl ve nereden temin edileceği konularına belediye encümeninin atayacağı komisyon karar verecek. Kent müzesi ile ilgili komisyonun çalışmalarında şu ana kadar bir gelişme olmaması ise düşündürücü. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ürgüpüm - 5 yıl önce
ürgüp de şu anda bir başıbışluk var.inşallah başkan değişirde ürgüp yeniden düzelir.umudumuz başkanın aday olmaması inşallah