banner461
banner195

Kentin Yeni Gelişim Alanı Olacak

Nevşehir İl Müftülüğü kompleksi ve yeni İmam Hatip Lisesi kompleksinin ardından Göre yolu güzergahı ilimizin yeni gelişim alanlarından biri olacak.

Kentin Yeni Gelişim Alanı Olacak
11 Aralık 2013 Çarşamba 12:05

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) İl Müftülüğü kompleksi ve yeni İmam Hatip Lisesi kompleksinin ardından Göre yolu güzergahı ilimizin yeni gelişim alanlarından biri olacak.

Bir zamanlar Nevşehir’in en yeşil alanı ve Piknik alanı olarak kullanılan Göre yolu güzergahında bu kompleksin yapılmasıyla birlikte konutlaşmanın da ciddi oranda artması bekleniyor.

Nevşehir Belediyesinin Kale ve civarında yapacağı çalışmaların ardından kentin en güzide yerleşim alanlarından biri olmaya aday olan Göre yolu güzergahında yapılacak olan yeni konutlaşma çalışmaları ile birlikte Nar Kasabasının ardından Göre Kasabası da adeta il merkezinin bir mahallesi haline gelecek.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
fil gibi yalancı - 5 yıl önce
fil gibi tabelalar yapıldı şehir zarara sokuluyor haberiyle günlerce hakaret ettiğiniz projeye şimdi destek veriyorsunuz kaleminizi kaça sattınız? sadece merak ettk not: nevşehirliler meteris gurupu
Avatar
Nevşaarlı - 5 yıl önce
şehrin bu kadar dağıtılması, birbirinden kopuk mahalleler ve mesafeler oluşturulması nevşehirimizin geleceğiğne ihanettir. bunun hesabını gelecek nesil sorar. rabbim sorar. yapamayacağınız işin başına geçmeyin. kale mahallesi yıkıldı, bir kültür yok edildi, şehir bu kadar dağıtılıyor kimseden çıt yok. yazıktır, günahtır. hasan paşa, bu kadar insanın ahı seni yerinde yatırmaz.