banner461
banner195

Kim İnanır demeyi Kadir İNANIR !!!

Akil İnsanlar Akdeniz Grubunda yer alan ünlü Yeşilçam sanatçısı Kadir İnanır, Isparta ziyareti kapsamında Nevşehirli eski Isparta Valisi Memduh Oğuz'u makamında ziyaret etmişlerdi. Şimdi ünlü sanatçı Kadir İnanır'ın Milletvekilliğine hazırlık yaptığı belirtildi...

Kim İnanır demeyi Kadir İNANIR !!!
08 Ocak 2015 Perşembe 19:45

banner143
banner134

Akil İnsanlar Akdeniz Grubunda yer alan ünlü Yeşilçam sanatçısı Kadir İnanır, Isparta ziyareti kapsamında Nevşehirli eski Isparta Valisi Memduh Oğuz'u makamında ziyaret etmişlerdi.

 Açılım sürecine halkı ikna etmek için il il dolaşan Akil Adamlar'ın Akdeniz grubunda yer alan ve Isparta'da da çeşitli temaslarda bulunan ünlü aktör Kadir İnanır HDP'den Milletvekili adayı oluyor.Yeşilçam'ın ünlü jönü Kadir İnanır siyasete soyunuyor.Çözüm sürecinde aktif bir rol üstlenen ve akil insanlar heyetinde yer aldıktan sonra Doğu ve Güneydoğu'da şehir şehir dolaşan Kadir İnanır HDP'den milletvekili adayı oluyor.Ünlü oyuncunun İstanbul'dan aday olacağıöğrenildi. Cumhurbaşkanlığı seçiminde de HDP'nin adayı Selahattin Demirtaş'ı destekleyen İnanır, siyasete göz kırpmıştı.Haber7'den Serkan Üstün'ün bu haberinin ardından Kadir İnanır, Twetter hesabından yaptığı açıklamada ""HDP'den teklif almadım böyle bir teklif gelse de milletvekili olmayı düşünmüyorum. Filmlerimle yola devam edeceğim" dedi.

Haber:ajans32


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
adi - 4 yıl önce
sendende bu beklenirdi