banner461

Kıraç Kapadokya'yı gezdi

Ünlü sanatçı Kıraç ailesi ile birlikte geldiği Nevşehir'de Peri bacaları, kayadan oyma evleri ve vadileri ile ünlü Kapadokya bölgesini gezdi.

banner503
Kıraç Kapadokya'yı gezdi
06 Temmuz 2014 Pazar 19:29

banner143
banner134

Sanatçı Kıraç bir kaç kez konser için geldiğini fakat tam olarak gezemediğini belirterek bu kez sadece tatil ve gezmek için geldim diyerek FİB Haber Merkezine yaptığı açıklamada Kapadokya bölgesinin tarihi ve doğal güzellikleriyle dünyada eşi bulunmayan bir yer olduğunu söyledi.

Ürgüp, Mustafapaşa,Göreme,Uçhisar,Avanos tüm Kapadokya bölgesi harika ve mutlaka görülmesi gereken yerlerden diye düşünüyorum.

Kapadokya da gittiği hemen hemen her yerde yerli ve yabancı turistlerin büyük ilgisi ile karşılaşan Ünlü Rock sanatçısı Kıraç, hayranları ile birlikte bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Söylediği şarkıları bestelediği Fenerbahçe Marşıyla Özellikle koyu bir Fenerbahçe olmasıyla da tanıdığımız sanatçı Kıraç Spor ve Sanat biribirinden ayrılmaz birer parça.

Spor Bedene Müzik Ruha hitap eder her ikiside beden ve ruh sağlığı için çok önemli var
yasyonlardır dedi.

Bununla birlikte Gezi ve tatilinde Aynı şekilde beden ve ruh sağlığı açısında aynı Müzik gibi önemli olduğunu bu yüzden yorgunluğunuzu atmak için herkese Kapadokya yı öneriyorum.Ailecek geldiğimiz Kapadokya da kafamızı rahatlatarak stres atıyor muhteşem bölgenin keyfini yaşıyoruz dedi...Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.