banner461
banner195

Kızılay’dan Çifte Ziyaret

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen ve Yönetim Kurulu üyeleri 3 Aralık dünya engelliler günü nedeniyle ilimizdeki iki engelli derneğini ziyaret etti.

 Kızılay’dan Çifte Ziyaret
03 Aralık 2014 Çarşamba 16:37

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen ve Yönetim Kurulu üyeleri 3 Aralık dünya engelliler günü nedeniyle ilimizdeki iki engelli derneğini ziyaret etti.

İlk olarak Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğini ziyaret eden Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri burada dernek başkanı Erol Gülen ve başkan yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran ile tüm dernek üyelerinin günlerini kutladı.

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığı ile hep birlikte ilimizdeki tüm vatandaşlara hizmet verebilmek için el ele çalıştıklarına değinirken ziyaretlerinden dolayı Gülen ve beraberindekilere teşekkür etti.

Kızılay Heyetinin ikinci ziyaret durağı Türkiye Sakatlar Derneği Nevşehir Şube Başkanı Ekrem Altıntaş oldu.

Burada Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğinde de olduğu gibi Türkiye Sakatlar Derneği Nevşehir Şube Başkanı Altıntaş’a Kızılay ve Türk Bayrağı, Kızılay Kumbarası ve Dergisi hediye eden Şube Başkanı Gülen, Altıntaş’a görevinde başarılar diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.