banner461
banner195

Kızılay’dan NTSO ve NTB Ziyareti

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsasına ziyarette bulundu.

Kızılay’dan NTSO ve NTB Ziyareti
17 Temmuz 2013 Çarşamba 13:44

banner143
Kızılay’dan NTSO ve NTB Ziyareti
İlgili Galeriye Git
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Kızılay Nevşehir Şube Başkanı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsasına ziyarette bulundu.

Şube Başkanı Cengiz Gülen ve Yönetim Kurulu üyeleri ilk ziyareti Nevşehir Ticaret Borsasına gerçekleştirdi. Burada Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş ile görüşen Kızılay Şube Başkanı Cengiz Gülen ve Yönetim Kurulu üyeleri, Borsa yönetim ve meclisine görevlerinde başarılar diledi.

Ziyaretin anısına Şube Başkanı Cengiz Gülen, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş’a Kızılay ve Türk Bayrağı hediye etti.

Kızılay heyeti daha sonra Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’a ziyarette bulundu.

Kızılay Nevşehir Şubesinin faaliyetlerine katkılarından dolayı Oda Başkanı Parmaksız’a teşekkür eden Şube Başkanı Cengiz Gülen, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’a da günün anısına Kızılay ve Türk Bayrağı hediyesinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.