banner461
banner195

Kızılay’ın Yeni Binası Hazır

Kızılay Nevşehir Şube başkanlığının bir süredir tadilata aldığı eski bina da çalışmalar tamamlandı. Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığı artık faaliyetlerini bu binadan yönlendirecek.

 Kızılay’ın Yeni Binası Hazır
02 Nisan 2015 Perşembe 16:46

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Kızılay Nevşehir Şube başkanlığının bir süredir tadilata aldığı eski bina da çalışmalar tamamlandı. Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığı artık faaliyetlerini bu binadan yönlendirecek.

Kızılay’ın uzun yıllar Kan Merkezi olarak kullandığı 2000 Evler yolu üzerindeki binasının özel bir sağlık meslek lisesine kiraya verilmesinin ardından arayışlarını tamamlayan Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığı daha önce Kızılay’ın yardıma muhtaç ailelere oldukça cüzi miktarlara kiraya verdiği 3 katlı binayı tadilata almıştı.

Geçtiğimiz günlerde tamamlanan tadilat çalışmalarının ardından adeta yenilenen eski konut alanı artık Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığının ilimizdeki çalışmalarını yönlendireceği bir duruma getirildi.

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, yeni binanın tefrişatının da yapıldığını belirtirken, 3 katlı binanın 2 katında faaliyet gösterecek olan Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığının bundan sonraki süreçte daha etkin çalışmalara imza atacağına da dikkat çekti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.