banner421
banner461
banner195

Korkmaz'dan 18 Mart Mesajı

Nevşehir Karasörcüler ve Marangozlar Ağaç İşleri Odası başkanı Ramazan Korkmaz,18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 99. yıl dönümünü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Korkmaz'dan 18 Mart Mesajı

banner143
Çanakkale Savaşı'nda Nevşehirli 669 vatan evladı şehit düştü...
İlgili Galeriye Git
banner134
Çanakkale deniz zaferinin 99.yıl dönümünü en kalbi duygularla kutlar nice şehit mehmetçiklere ve "Çanakkale Geçilmez" vecizesini tarihe altın harflerle yazdıran başta Mustafa Kemal Atatürk ve cepde savaşan komutanlarımıza yüce Allahtan Rahmet dilerim. 

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 100. yıldönümü nedeniyle mesaj yayımlayan; Nevşehir Karoserciler Marangozlar ve Ağaç İşleri Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ramazan Vedat Korkmaz mesajında,

Düşmanın ne pahasına olursa olsun geçmek istediği Çanakkale hiç bir şekilde geçilememiş  vatan toprağımızın savunmasın da canlarını, kanlarını veren ve Gelibolu da kutsal ülke topraklarını çiğnetmeyen başta Anafartalar kahramanı Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK , 253 binşehitlerimize Allahtan rahmet diler  Çanakkale deniz zaferinin 100. Yıldönümünü saygı, minnetle ve Rahmetle anarım.

Birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyen iç ve dış düşmanlarımız bugüne kadar vatanımızı bölüp parçalayamadılar budan sonrada Türk insanının azim ve karalılığıyla emellerine ulaşamayacaklardır.

Yahya çavuş anıtındaki şu dörtlüğü saygı ile paylaşmak istiyorum;

“Bir kahraman takım ve de Yahya Çavuş’tular
Tam üç alayla burada gönülden vuruştular
Düşman tümen sanırdı bu şahane erleri
Allah’ı arzu ettiler, akşama kavuştular.”


NEVŞEHİR 
KAROSERCİLER VE MARANGOZLAR AĞAÇ İŞLERİ

ESNAF SANATKÂRLAR ODASI BAŞKANLIĞI
Ramazan KORKMAZ
BAŞKAN

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.