banner461
banner195

Korkutan bir patlama sesi daha !

Nevşehir'de yaşanılan patlama sesi sonrası bu kezde bugün Bursa'da vatandaşların paniğe kapılmasına neden olan şiddetli patlama sesinin nedeni ortaya çıktı.

Korkutan bir patlama sesi daha !
20 Kasım 2014 Perşembe 22:15

banner143
banner134

Nevşehir'de yaşanılan patlama sesi sonrası bu kezde bugün  Bursa'da vatandaşların paniğe kapılmasına neden olan şiddetli patlama sesinin nedeni ortaya çıktı.
Korkutan patlama sesi bu kez adres bakın neresi...
 Bursa'nın Nilüfer ilçesine bağlı AltınşehirMahallesi yakınlarında saat 10.30 sularında duyulan patlama sesi güvenlik görevlilerini harekete geçirdi. Ataevler semtinde binaların camları sarsırılırken, vatandaşlar paniğe kapıldı. Sokaklara çıkan vatandaşlar, patlamanın nerede olduğunu anlamaya çalıştı. Bu arada "155 Polis İmdat" hattına ihbar yağdı. Emniyet ekipleri patlama ihbarları üzerine hemen harekete geçti.Meteorolojik bir olay olduğu tahmin ediliyor"155 Polis İmdat" hattına ihbar yağdı. Emniyet ekipleri patlama ihbarları üzerine hemen harekete geçti. Ancak bütün bölgeyi tarayan ekipler, herhangi bir patlama emaresi bulamadı. Patlama sesinin jet uçakları veya meteorolojik bir olaydan kaynaklandığı sanılıyor. Polisin araştırması halen devam ediyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
fay - 3 yıl önce
Fay hatti patlamasi olamaz mi iyi dusunun
Avatar
polat - 3 yıl önce
Faiz yemeyin zina yapmayın haram yemeyin bak sizi uyarıyorum müslüman nım diyen alakası olmayanlar kıyamet yakın