banner461
banner195

Körükcü Vatandaşlarla Birlikte İftar Yaptı

Avanos Belediye Başkanı Dr. Mustafa Körükcü ve AK Parti Avanos İlçe Başkanı Serkan Feralan Avanoslu Vatandaşlarla birlikte ilk iftarı Kızılırmak sahil kenarında Birlikte Yaptılar.

Körükcü Vatandaşlarla Birlikte İftar Yaptı
10 Temmuz 2013 Çarşamba 14:39

banner143
Ramazanda Avanos İftar
İlgili Galeriye Git
banner134

 Ramazan Ayının İlk İftarı Birlikte Yapıldı

 
Ramazan ayı sahip olduğu manevi rahmet ve bereketi ile geldi. Yardımlaşma duygusunun ön plana çıktığı, birlik ve beraberlik ruhu içerisinde Belediyemizin organizasyonunda ve hayırsever vatandaşlarımızın katkıları ile tertip edilen iftar yemeklerimiz başladı.

Ramazan ayı süresince terdip edilen iftar yemekleri, Belediyemizin organizasyonu altında gerçekleştiriliyor ve hayırsever vatandaşlarımızın katkıları ile halkımıza sunuluyor. Ramazan ayının ilk iftar günü, Belediye hizmet binası arkasında, Kızılırmak kenarında bir araya gelen vatandaşlarımız, Belediyemiz tarafından organize edilen ve hayırsever Seyit İNCE’nin katkılarıyla hazırlanan iftar sofrasında oruçlarını açtılar.

Ramazan ayı süresince Belediye arkasında, Kızılırmak kenarında tertip edilecek olan iftar yemeklerinin ilk gününde yemeğe teşrif eden halkımız, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa KÖRÜKCÜ, Belediye Meclis Üyelerimiz Mehmet Fatih ÇEKGELOĞLU, Uğur YAPAR, Avanos AK Parti İlçe Başkanı Serkan FERALAN, Avanos AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma PARMAKSIZ ve çok sayıda vatandaşımız Ezan-ı Şerifin okunmasına müteakip oruçlarını bir arada açtı. 

İftar yemeğinde, Kızılırmak manzarasında halkımız Ramazan ayının ilk orucunu birlik, beraberlik ve dayanışma duygusu içerisinde yaptıktan sonra, Merkez Camii İmam Hatibi Muhammet TÜTEN dua yaptı. Daha sonra vatandaşlar Kızılırmağın serinliğinde teravih namazına kadar sohbet etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.