banner421
banner461
banner195

Köy Ve Organik Ürünler Pazarının Yapımı Sürüyor

Nevşehir Belediyesi tarafından, organik ürünlerin ve çiftçiler tarafından köylerde üretilen sebze ve meyvelerin değerlendirilmesi amacıyla projelendirilen Nevşehir Köy ve Organik Ürünler Pazarının yapımı tüm hızıyla devam ediyor.

Köy Ve Organik Ürünler Pazarının Yapımı Sürüyor

banner143
banner134

 Nevşehir Belediyesi tarafından, organik ürünlerin ve çiftçiler tarafından köylerde üretilen sebze ve meyvelerin değerlendirilmesi amacıyla  projelendirilen Nevşehir Köy ve Organik Ürünler Pazarının yapımı tüm hızıyla devam ediyor.

İbrahim Paşa Mahallesindeki Nevşehir Modern Pazarının hemen yanı başında  2500 metrekarelik bir alan üzerinde yapımı Nevşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden  Köy ve Organik Ürünler Pazarı iki kattan oluşuyor.

Her iki katta da toplam 44 işyerinin bulunacağı Nevşehir Köy ve Organik Ürünler Pazarı ile  Modern Pazar Yeri’ne iki ayrı geçiş ile de ulaşılabilme imkanı sağlanacak.

Nevşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yaptırılan Köy ve Organik Ürünler Pazarının  en kısa süre içerisinde vatandaşların hizmetine kazandırılması planlanıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.