banner461
banner195

Kozaklı, İmran Asfalt Çalışmaları Son Sürat

Nevşehir Valisi Mehmet CEYLAN,İl Genel Meclis Başkanı Süleyman ÖZGÜN ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İsmail CİHAN Kozaklı İlçesi İmran Köyüne giderek Müteahhit Firma tarafından yapılan 2. Kat Asfalt kaplama çalışmalarını yerinde görerek incelemelerde bulundular.

Kozaklı, İmran Asfalt Çalışmaları Son Sürat
11 Eylül 2015 Cuma 19:13

banner143
banner134
Nevşehir Valisi Mehmet CEYLAN,İl Genel Meclis Başkanı Süleyman ÖZGÜN ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri  İsmail CİHAN Kozaklı İlçesi İmran Köyüne giderek Müteahhit Firma tarafından yapılan 2. Kat Asfalt kaplama çalışmalarını yerinde görerek incelemelerde bulundular.
 
     Kalecik-İmran arası ve İmran Kozaklı Devlet Yolu bağlantısı 8400m 2.Kat Asfalt kaplama çalışmaları Müteahhit Firma tarafından özenle ve hızla yapılmaktadır. Heyet incelemeleri sırasında yetkililerden yolun %80 oranında tamamlandığının ve kalan kısmınında en kısa sürede tamamlanacağı bilgisini almıştır. 
 
     Heyet daha sonra yol çalışmalarında emeği geçen Müteahhit firma görevlilerine ve yolun kontrolörlük İşlerini  yapan  İl Özel İdaresi çalışanlarına teşekkür edip başarılar  dileyerek bölgeden ayrılmıştır.  
  
 
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.