banner177
banner195

Kupada Tur Günü Bu Maç Kaçmaz

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 1. tur maçları bugün oynanacak karşılaşmalarla başlayacak. Bugün saat 15:00 da gazi stadında oynayacağımız Türkiye Kupası maçına Belediye Başkanı Hasan Ünver in de katılması bekleniyor.

Kupada Tur Günü Bu Maç Kaçmaz

banner143
banner134

Bugun saat 15:00 da gazi stadinda oynayacagimiz Turkiye Kupasi macina Belediye Baskanimiz Sayin Hasan Ünver de gelerek bizleri onurlandiracaktir.Kendisine bu ilgisinden ve desteginden dolayi tesekkur ederiz.

TÜRKİYE ZİRAAT KUPASI 1.TUR KARŞILAŞMASI
11 EYLÜL 2013 ÇARŞAMBA GÜNÜ
SAAT:15:00
GAZİ STADI

TÜM TARAFTARLARIMIZI BEKLİYORUZ

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 1. KADEMESİNDEKİ MAÇIYLA SEZONU AÇIYOR.
NEVŞEHİRSPOR G.K. - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR MAÇININ HAKEMLERİ BELLİ OLDU.
BAL TEMSİLCİMİZ NEVŞEHİRSPOR G.K. 2013-2014 FUTBOL SEZONUNU ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 1. KADEMSİNDE KARŞILAŞACAĞI SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR MÜSABAKASIYLA AÇIYOR.
MÜSABAKA ÇARŞAMBA GÜNÜ GAZİ STADINDA SAAT:15:00 DE OYNANACAK BU MÜSABAKA ÖNCESİ NEVŞEHİRSPORDA SAKAT VE EKSİK FUTBOLCU BULUNMAZKEN TAKIMIMIZ YAPTIĞI SON İDMANLA MAÇIN SAATİNİ BEKLEMEYE BAŞLADI.
 
BİRLİKTE DAHA YÜKSEĞE SLOGANI İLE ÇIKTIĞIMIZ BU YOLDA NEVŞEHİRSPORUMUZA DESTEK OLMAK İÇİN TÜM SPOR SEVERLERİ NEVŞEHİR GAZİ STADINA BEKLİYORUZ.

Tek maçlı eleme usulüne göre oynanacak 1. tur maçlarında, ön eleme turunu geçen Karaman Belediyespor, Tatvan Gençlerbirliği, Cizre Basra Spor, Iğdır Gençlerbirliği Spor ve Göle Belediyespor ile Bölgesel Amatör Lig'den 26, Spor Toto 3. Lig'den 54 olmak üzere toplam 80 takım, 2. tura yükselmek için mücadele edecek. 




Ziraat Türkiye Kupası 1. turunda bugün 39, 12 Eylül Perşembe günü ise 1 karşılaşma oynanacak.



İlk tur maçlarının programı şöyle:



BUGÜN:


15.00 Beylerbeyi-Anadolu Üsküdar 1908 (Beylerbeyi 75. Yıl)



15.00 Tuzlaspor-Localtime Fatih Karagümrük (Tuzla Belediye Sahası)



15.00 Sancaktepe Belediyespor-İstanbulspor (Sancaktepe Belediyesi Hakan Şükür)



15.00 Çıksalınspor-Maltepespor (Vefa)



15.00 Ümraniyespor-Silivrispor (Ümraniye Belediye İlçe)



15.00 Darıca Gençlerbirliği-Kocaelispor (Darıca İlçe)



15.00 Derince Belediyespor-Sakaryaspor (Derince Belediye Doğal Çim)



15.00 Bursa Nilüferspor-Orhangazispor (Nilüfer)



15.00 Ankara Demirspor-Şekerspor (Cebeci İnönü)



15.00 Keçiörengücü-Kırıkkalespor (Ankara Aktepe)



15.00 Adliyespor-Hacettepe (Yenimahalle Hasan Doğan)



15.00 Edirnespor Gençlik-Tekirdağspor (Edirne 25 Kasım)



15.00 Beyköy Belediyespor -Gölcükspor (Düzce 18 Temmuz)



15.00 Armutlu Belediyespor-Yeşil Bursa (Yalova Armutlu İlçe)



15.00 Zonguldak Kömürspor-Bartınspor (Kemal Köksal-Seyircisiz)



15.00 Tosya Belediyespor-Ayancık Belediyespor (İzzet Aksalur)



15.00 Çorum Belediyespor-Ünyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)



15.00 Merzifonspor-1930 Bafraspor (Merzifon İlçe)



15.00 Nevşehirspor Gençlik-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Nevşehir Gazi)



15.00 Yeşil Kırşehirspor-Yimpaş Yozgatspor (Kırşehir Ahi)



15.00 68 Yeni Aksarayspor-Niğde Belediyespor (Aksaray Atatürk)



15.00 Karaman Belediyespor-Kayseri Şekerspor (Kemal Kaynaş)



15.00 Trabzon Akçaabat Futbol-Arhavispor (Akçaabat Fatih)



15.00 Düzyurtspor-Arsinspor (Yavuz Selim)



15.00 Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor-Iğdır Gençlerbirliği (Bayburt Genç Osman)



15.00 Göle Belediyespor-Erzurum Büyükşehir Belediyespor (80. Yıl Cumhuriyet)



15.00 Belediye Bingölspor-Elazığ Belediyespor (Bingöl Şehir)



15.00 Cizre Basraspor-Tatvan Gençlerbirliği (Cizre İlçe)



15.00 Belediye Vanspor-Siirtspor (Van Atatürk)



15.00 Batman Petrolspor-Girmeli Belediyespor (Batman 16 Mayıs)



15.00 Yeni Diyarbakırspor-Adıyamanspor (Diyarbakır Atatürk)



16.00 Kırıkhanspor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Kırıkhan İlçe)



16.00 Osmaniyespor 2011-Payas Belediyespor 1975 (7 Ocak)



16.00 Ispartaspor-Bucak Belediye Oğuzhanspor (Isparta Atatürk)



16.00 Uşak Sportif Gençlikspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Uşak 1 Eylül)



16.00 Bergama Belediyespor-Balçova Belediyespor (Bergama 14 Eylül)



16.00 Menemen Belediyespor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Menemen Şehir)



16.00 Manavgat Evrensekispor-Tekirova Belediyespor (Evrenseki)



16.00 Kızılcabölükspor-Elibol Sandıklıspor (Doğan Seyfi Atlı)



12 EYLÜL PERŞEMBE:


15.00 Muş Ovasıspor-Erzincan Refahiyespor (Bingöl Şehir)

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
seçim - 3 yıl önce
seçime ne kadar kaldi oy için gelcek belediye baskanı istemıyoz