banner461
banner195

Kurban Kesimini Sıkıntı etmeyin ! Hemen Bizi Arayın...

Kurban Kesimini Sıkıntı etmeyin ! Emre Besicilik tam donanımıyla yanınızda...1980 yılından bu yana faaliyet gösteren Emre Besicilik, 33 yıllık geçmişiyle Kurban Bayramın 1.günü küçük baş ve büyükbaş kurban kesimleri islami ölçülere göre yapılmaktadır.

Kurban Kesimini Sıkıntı etmeyin ! Hemen Bizi Arayın...
03 Ekim 2014 Cuma 18:23

banner143
banner134
EMRE BESİCİLİK Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer ERDOĞAN,Emre Besicilik'te Bayramın 1.günü küçük baş ve büyükbaş kurban kesimleri islami ölçülere göre yapılmaktadır dedi.

Kurban Kesimini Sıkıntı etmeyin ! Emre Besicilik tam donanımıyla yanınızda...
Kurbanlık satışının yanı sıra kurbanların kesimini de kendimiz yapıyoruz. Modern tesisimizde kasap, din görevlisi, temizlik ve ambalaj ekibi olmak üzere deneyimli ve tecrübeli kadromuzla vatandaşlarımıza kesim esnasında da hijyenik bir hizmet veriyoruz. Bunun yanı sıra açık büfe kahvaltı da sunuyoruz. Dileyen müşterilerimiz kurbanları kesilirken bir taraftan kahvaltılarını da yapabiliyorlar. Vatandaşlarımızı kurbanlıklıklarının kesimi için EMRE Besicilik’e bekliyoruz” diyerek Emre Besicilik’e davet etti.
Sadece Bizi Aramanız Yeter...! Mutlaka Randevu için telefonunuz bekliyoruz...

Sizler sıcacık çaylarınızı içerken kurban kesimleriniz en kısa ve en sağlıklı ortamda gerçekleşiyor...
,Emre Besicilik; Nevşehir merkez Dedeman Oteli Arkası Cevizlioğlu Mevkinde geniş araziler üzerinde kurulu modern tesislerde hizmet veriyor.
Dedeman Oteli Arkası Cevizlioğlu Mevki
Tel: 0 507 548 81 94


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.