banner461
banner195

Kurucu Müdürlük Saltanatı Sona Erdi

Nevşehir Merkez başta olmak üzere Kurucu Müdür olarak görevlendirilen, ancak kurucu müdürlüğü kadrolu müdürlük olarak gören ve koltuğa yapışanların görevi sona erdi.

Kurucu Müdürlük Saltanatı Sona Erdi
29 Kasım 2013 Cuma 09:22

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkez başta olmak üzere Kurucu Müdür olarak görevlendirilen, ancak kurucu müdürlüğü kadrolu müdürlük olarak gören ve koltuğa yapışanların görevi sona erdi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Türk Eğitim-Sen8 Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, “Bilindiği üzere uzun bir dönemdir Merkez de ve İlçelerde malum sendikanın desteği ile Kurucu Müdürlük koltuğu kapanlar ve Kurucu Müdürlükleri bitmesine rağmen ısrarla o koltuklarda oturmak için her yolu denerlerken, Şubemiz ilgili okulların kurucu Müdürlüklerinin sona erdiği ile ilgili resmi yazışmalarla konunun üstüne gitmiş, delilleri ile kurucu müdürlüğün bittiğini ispatlamış, İl denetmenlerinin raporları da haklılığımızı ispat etmiştir. Yayınlanan isteğe bağlı yönetici atama duyurularında da ilgili okulların Müdürlükleri  münhal okullar listesinde yerini almıştır. Bir haksız görevlendirme ve Kurucu Müdürlük görevi bitmesine rağmen ısrarla o koltuklarda oturma hayali de şubemiz tarafından sona erdirilmiştir” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hastanelerdeki müdürler gibi - 4 yıl önce
hasatanedeki müdürler gibi okul müdürleride olsun