banner461
banner195

Kutlar ve Yönetiminden Eğitim-Bir-Sen’e Ziyaret

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanlığını ziyaret ettiler.

 Kutlar ve Yönetiminden Eğitim-Bir-Sen’e Ziyaret
24 Mart 2015 Salı 16:47

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanlığını ziyaret ettiler.

Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından ağırlanan AK Parti Nevşehir Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar ve beraberindeki Yönetim kurulu üyeleri bir süre Eğitim-Bir-Sen Şube yönetimi ile sohbet etti.

Ziyarette açıklamalarda bulunan Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, “Ak Parti kadın kolları başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Malum olduğu üzere önümüzde bir seçim süreci var. Kendilerine bu süreçte başarılar diliyoruz. Bu seçimler Ülkemiz açısından son derece önemli. Dünyadaki mazlum ülkelerin sesinin duyurulması anlamında ülkemizin liderliği büyük önem taşıyor” diye konuştu.

AK Parti kadın kolları Başkanı Nihal Kutlar ise konuşmasında “Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanımıza ve Yönetim kurulu üyelerine bizleri kabul ettikleri için teşekkür ediyoruz. 7 Haziran seçimlerinin ülkemiz ve ilimiz için önemini çok iyi biliyoruz. İnşallah bu seçimlerde Türkiye genelinde ve ilimizde güzel sonuçlar alarak ülkemizin ve ilimizin geleceğine yönelik güzel adımlar atmayı sürdüreceğiz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.