banner461
banner195

Lara Koleji Bursluluk Sınavlarına Yoğun İlgi

Nevşehir Özel Lara Koleji’nin 4,5, ve 6. sınıflara yönelik yaptığı Kasis Bursluluk Sınavı'na ilgi çok yoğun oldu.

Lara Koleji Bursluluk Sınavlarına Yoğun İlgi
17 Mart 2014 Pazartesi 09:50

banner143
banner134

 LARA KOLEJİ BURSLULUK SINAVLARINA YOĞUN İLGİ

Nevşehir Özel Lara Koleji’nin 4,5, ve 6. sınıflara yönelik yaptığı Kasis Bursluluk Sınavı'na ilgi çok yoğun oldu. 5 seans halinde gerçekleştirilen sınava öğrencilerin katılımı yüksek olunca, sınav yapılan alanlarda ciddi yoğunluk yaşandı. Veliler okul bahçesinde beklerken toplamda3028 öğrencinin sınavda ter döktüğü ifade edildi.Sınav esnasında bahçede bekleyen veliler içeri davet edilerek sinema salonunda geçtiğimiz yıl gişe rekorları kıran “Selam”  filmi izletildi. Sınavda dereceye giren öğrenciler önümüzdeki eğitim öğretim yılında Lara Koleji’nde burslu olarak ücretsiz okuma fırsatı bulacaklar. Sınav için Lara Koleji’ne gelen öğrenci velilerinden Murat Çakmak “ Ben bu kadar yoğunluk olacağını tahmin etmiyordum. Bu kadar yoğunluğa rağmen çok güzel bir planlama yapmışlar. Öğrencilerimizle çok güzel ilgilendiler. Bizlere de okul bahçesinde çay ve kek ikram etmeleri incelikti. Lara Koleji’ne çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Lara Koleji müdürü Ulaş İnönü ise  "Beklediğimizden çok daha fazla katılımoldu. Geçtiğimiz yıl yaptığımız sınava göre katılım %40 daha fazla oldu..Öğrencilerimize kendilerini denemek için objektif bir sınav fırsatı sunduğumuzu düşünüyorum. Bizleri tercih ederek sınavımıza yoğun ilgi gösteren Nevşehirlilere çok teşekkür ediyor, öğrencilerimize eğitim öğretim hayatlarında başarılar diliyorum" dedi.

Sınavdan sonra tüm öğrencilere ise kalemlik, kalem ve silgiden oluşan kırtasiye seti hediye edildi. Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
emrah küçük - 4 yıl önce
çok güzel bir organizasyondu. i̇lk defa çocuğum böyle bir sınava girdi. öğrencileri ve velileri germeden çok güzel ikramlarda bulunarak bir sınav yaptılar. teşekkür ediyoruz.
Avatar
ahmet köksal - 4 yıl önce
tebrikler.okulunuz çok güzelmiş.yiğenimi sınava getirdim.seneye burada okumasını çok isterim
Avatar
ÖMER TAŞ - 4 yıl önce
ben i̇lk defa katildim böyle sinava çok heyecanlandim ve oradaki̇ ögretmenler bana sanki̇ yillardir bi̇rbi̇ri̇mi̇zi̇ taniyor gi̇bi̇ beni̇ ve arkadaşlar i̇le i̇lgi̇lendi̇ler teşekkür ederi̇m si̇zlere...
Avatar
BERAT CAN - 4 yıl önce
teşekürler lara koleji̇
Avatar
RABİA P - 4 yıl önce
çok heyecanlandim i̇nşallah bu okulda burslu kazanirim bu okulda okumak i̇sti̇yorum
Avatar
hikmet enes - 4 yıl önce
çok eglenceli ve çok kolay oldu saolun lara koleji
Avatar
eylül suna varol - 3 yıl önce
çok heyacanlıyim kendime güveniyorum