banner461
banner195

Lara Koleji Öğretmenler Günü Kutlaması

Lara Koleji'nde 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlaması etkinliği büyük bir coşkuyla kutlandı.Okul konferans salonunda düzenlenen etkinliğe tüm Lara Koleji Öğretmen ve öğrencileri katıldı.

Lara Koleji Öğretmenler Günü Kutlaması
24 Kasım 2014 Pazartesi 12:06

banner143
banner134
Lara Koleji'nde  24 Kasım Öğretmenler Günü kutlaması etkinliği büyük bir coşkuyla kutlandı.Okul konferans salonunda düzenlenen etkinliğe tüm Lara Koleji Öğretmen ve öğrencileri katıldı.Tören İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başladı.Açılış konuşmasını yapan Lara Koleji müdür yardımcılarından Yunus Emre Koçak  öğretmenlerin kutsal bir meslek olduğunu ,sevgi ve sabır hamuru ile yoğrulduğunu söyledi.Meslekler içinde yıllar geçmesine rağmen itibarını ve güncelliğini yitirmeyenlerin başında öğretmenliğin geldiğini belirten Koçak Lara Koleji'nde olmaktan büyük sevinç duyduğunu söyledi.

Açılış konuşmasından sonra çeşitli sınıflardaki öğrenciler okudukları şiir ve yazılarla öğretmenler gününü etkinliğine renk kattılar. Lara Koleji Müzik öğretmeni Mehmet Katırcıoğlu idaresindeki okul korosunun söylediği birbirinden güzel şarkılarla neşelenen öğrenciler tempolu alkışlarıyla desteklerini esirgememiş oldular.

 Tören bitiminde tüm öğrenciler sınıflarına giderek günlük eğitimlerine devam ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.