banner461
banner195

Lara Kolejinden 5.Sınıflara Kahvaltı

Özel Nevşehir Lara Koleji yeni eğitim öğretim yılına 5. Sınıf velilerine bir kahvaltı programı ile başladı.

Lara Kolejinden 5.Sınıflara Kahvaltı
25 Eylül 2013 Çarşamba 16:36

banner143
banner134

 Okulun, panoramik Nevşehir manzaralı yemekhanesinde düzenlenen kahvaltıya çok sayıda veli katıldı. Düzenlenen bu etkinlik sayesinde veliler 5. Sınıfta ders veren tüm öğretmenlerle tanışmış oldular. Çocukları hakkında öğretmenleriyle bilgi alışverişinde bulunan veliler düzenlenen bu kahvaltı etkinliğinden duydukları memnuniyeti okul idaresi ve öğretmenlerle paylaştılar.

      Düzenlenen bu kahvaltı etkinliğiyle alakalı Lara Koleji müdürü Ulaş İnönü, tüm velilere teşekkürlerini bildirdi. Lara Koleji olarak Nevşehir’de 5. sınıf öğrencilerine haftada 15 saat İngilizce ders veren tek okul olma özelliğine sahip olduklarını söyledi. Gerek ana dersler gerekse sosyal faaliyetler açısından oldukça verimli geçecek bir yılın arefesinde olduklarını bildiren İnönü, başarının artarak devam etmesi adına veli, öğretmen ve öğrenci birlikteliğinin önemini vurguladı.

    5.sınıf öğrencilerinin derslerine girecek olan tüm öğretmenleri velilerine tanıştıran okul müdürü Ulaş İnönü, eğitim süresi boyunca öğrencilerin derslere ait tüm bilgilerin ve varsa aksaklıkların  internet ortamında veliye sunulmasının yanısıra rehber öğretmenler tarafından birebir yapılacak olan görüşmelerde de  gündem olacağını söyledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nuri pınarlı - 5 yıl önce
teşekkür ederiz