banner461
banner195

Levent Ak Ürgüp'ten Aday Adayı

AK Partide Aday adaylığı başvurularının bitmesine az bir süre kala, Ürgüp te hareketlilik devam ediyor. 5. aday adayı Levent Ak oldu.

Levent Ak Ürgüp'ten Aday Adayı
31 Ekim 2013 Perşembe 14:40

banner143
banner134

Levent Ak” Ak Parti'den Ürgüp Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

Mustafapaşa Belediye Başkanı Levent Ak, AK Parti’den Ürgüp Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusunu AK Parti İlçe Başkanlığına yaptı.

Ak Parti Ürgüp İlçe Başkanı Ahmet Koçak’a başvuru evraklarını teslim eden Levent Ak, Mustafapaşa Kasabasında başkanlık görevi süresince kalıcı hizmetler yaptıklarını ifade eden Ak, "Başarılı geçmişimiz ve eksilmeyen hizmet heyecanımız için Yaradan'a hamdediyor ve destek veren herkese, kıymetli hemşerilerimize huzurlarınızda şükranlarımızı sunuyorum. AK Parti’nin Türkiye'nin geleceğine talip olduğunu kaydeden Ak, sözlerine şöyle devam etti: Sizlerin huzurunda bu kararlı duruşumuzun bir nişanesi olarak, gelecek yerel seçimlerde tekrar hizmete talip olduğumuzu açıklıyoruz. Bu güne kadar mensubu olmaktan şeref duyduğum büyük Türkiye'nin mimarı AK kadrolarla yolumuza devam etmek arzusundayız. Ürgüp’ü yarınlara, huzur, refah, saadet ve selametle taşımak arzusundayız."AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Koçak”AK Parti'ye olan teveccühün kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek, Levent Ak’ın aday adaylığının hayırlı olması temennisinde bulundu. Başvuruyu kabul eden Ak Parti Ürgüp İlçe Başkanı Ahmet Koçak, Partiye olan yoğun ilginin Ak Partinin büyüklüğü ve gücüyle doğru orantılı olduğunu ifade ederek, 6. aday adaylığı başvurusunun Levent Ak tarafından yapıldığını belirtirken 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerin Ürgüp’e ve ülkemize hayırlı olmasını diledi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Misafir... - 5 yıl önce
kendi kasabasını köye düşürmüş bir insan gelecek buradan aday olacak, bu ne özgüven patlamasıdır arkadaş.. lakin o da biliyor aday yapılmayacağını, bu şekilde inceden kaçış planı, ya da belki bürokraside müşavir falan yaparlar.. özgüveni olsaydı kasabası köye düşünce köyüne muhtar adayı olup gönüllere taht kurarak jübilesini yapardı.. yazıkı.. çok yazıkkk...
Avatar
serdar - 5 yıl önce
yiğidi öldür ama hakını yeme levent başkanın yaptığı mücadeleyi hiç kimse yapmamıştır onun tecrübesi ve yeteneğiyle ürğübe çok şeyler kazandıracaktır levent başkanın secilmesi ürgübe en hayırlı kişidir allah yar ve yardimcin olsun sayin başkanim ürgüp seni̇nle çok i̇yi̇ olacak
Avatar
misafir - 4 yıl önce
levent başkan kendini ispat etmiştir ürgüp ün ona ihtiyacı vari
Avatar
taner.uslu.yozgat.yerkoy - 4 yıl önce
sevgili.kardesım.hayırlı.olsun..calısmaların.devamını.deler.saydı.ve.sevgılermı.sunarım.