banner461
banner195

Mahalle Muhtarı imam hatipli kıza tacizden tutuklandı

Matematik öğretmeninin cinsel istismarına maruz kalan ve daha sonra isntihar eden lise öğrencisi Cansel'in ardından bu kez de imam hatip lisesi öğrencisi olan kıza cinse istismarda bulunduğu belirtilen mahalle muhtarı tutuklandı.

Mahalle Muhtarı imam hatipli kıza tacizden tutuklandı
10 Mart 2016 Perşembe 13:45

banner143
banner134
Kayseri İmam Hatip Lisesi’nde okuyan Ş.A.’ya üç yıldır cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle Hacılar, Sakar Çiftliği muhtarı M.A.D. hakkında jandarmma tarafından soruşturma başlatıldı.
 
Muhtarın son olarak kasım ayında bir bağ evinde öğrenciye cinsel istismarda bulunduğu, daha sonra okul yönetiminin durumu öğrencinin ailesine bildirdiği tespit edildi.
 
Konunun yargıya taşınmasının ardından Sulh Ceza Mahkemesi muhtar hakkında tutuklama kararı verdi. Muhtar cezaevine gönderilirken, yargılamanın bundan sonraki süreçte 3’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam edeceği belirtildi.
 
Hacılar Kaymakamlığı, tutuklanan muhtarın yerine brinci aza olan Hasan Çiftlikçi’yi mahalleye yeni muhtar olarak görevlendirdi. Olayın ardından İmam Hatip Lisesi öğrencisi Ş.A.’ nın okulla ilişiğinin kesildiği öne sürüldü.

 
Kaynak: Cafer Zengin/Kayseri Olay

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.