banner461
banner195

Makine Parkımız Daha da Zenginleşiyor

Son yıllarda birbiri ardına kazandırdığı yatırımlarla hizmet ağını genişleten Nevşehir Belediyesi, makine parkını da ciddi anlamda geliştirme kararlılığında hareket ediyor.

Makine Parkımız Daha da Zenginleşiyor
29 Kasım 2013 Cuma 09:43

banner143
Makine Parkımız Daha da Zenginleşiyor
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, vatandaşlara yönelik hizmetlerin kısa sürede ve kaliteli bir şekilde  ulaştırılması amacıyla İtfaiye Müdürlüğü, Fen İşleri  Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından kullanılacak araç ve gereçlerin de sayısal olarak artırılmasının önem taşıdığını belirtti.

Bu kapsamda Nevşehir’in son teknolojik sistemlerinde kullanılabileceği araç ve gereçlerle donatılması için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarını belirten Ünver, makine parkında halen var olan araçlara Klimalı ve uydu takip sisteminin de bulunduğu Greyder, ,geri dönüş  manevra kabiliyetine sahip ,kamera ve uydu takip sistemli yükleyici ile itfaiye hizmetlerinde kullanılmak üzere de biri  merdivenli  diğeri de yangına müdahale aracının alımının kararlaştırıldığını söyledi. Ünver, satın alınması kararlaştırılan bir itfaiye müdahale aracının hizmete sunulduğunu, diğer itfaiye aracın da yine önümüzdeki  günlerde  diğer araçlarla birlikte Nevşehir’e getirilerek hizmete sunulacağını sözlerine ekledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.