banner461
banner195

Meclis Üyesi Seçilirsem Engellilere Daha Yararlı Olacağım

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, Ak Partiden Nevşehir merkez belediye meclis üyeliğine aday gösterilmesi ve seçilmesi durumunda ilimizdeki engelli vatandaşlara daha yararlı çalışmalarda bulunacağını dile getirdi.

Meclis Üyesi Seçilirsem Engellilere Daha Yararlı Olacağım
27 Aralık 2013 Cuma 09:46

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, Ak Partiden Nevşehir merkez belediye meclis üyeliğine aday gösterilmesi ve seçilmesi durumunda ilimizdeki engelli vatandaşlara daha yararlı çalışmalarda bulunacağını dile getirdi.

Geçtiğimiz günlerde belediye meclis üyeliği için gerekli başvuruda bulunduğunu söyleyen Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, “Dernek olarak şu ana kadar ilimizdeki engellilerimize yönelik sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda ciddi yardımlarımız oldu. Ancak bu çalışmalarımızın daha verimli olması açısından Ak Partiden Belediye Meclis üyeliğine başvuruda bulundum. Derneğimizin en büyük destekçisi olan Nevşehir Belediye Başkanımız Sayın Hasan Ünver ile belediye meclis üyesi seçilmem durumunda daha iyi çalışacağımıza inanıyorum. Engellilerimizin ilimizde karşı karşıya kaldıkları sorunların çözüme kavuşturulması açısından Sayın Başkanla omuz omuza çalışmak ilimizdeki tüm engellerimizin yararına da olacak” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nevşehirli - 4 yıl önce
Merak ediyorum ülkücü ve solcu ağabeylerin seçimde seni ziyaret edeceklermi birde Mustafa UĞUR Abi'n bu işe çok bozulmuşlardır.Senden böyle birşey beklemiyorlarmış.haberin olsun