banner461
banner195

MEDAŞ İle Diyaloğumuzu Geliştirdik

Nevşehir Elektrik ve Elektronikçiler odası Başkanı Mustafa Gök, son aylarda MEDAŞ Nevşehir Müessese Müdürlüğü ile ikili ilişkilerini geliştirdiklerini, bu çalışmanın ilimizdeki elektrik ve elektronik işiyle iştigal eden esnaf ve sanatkar açısından olumlu sonuçlar doğuracağını belirtti.

MEDAŞ İle Diyaloğumuzu Geliştirdik
16 Aralık 2013 Pazartesi 10:29

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Elektrik ve Elektronikçiler odası Başkanı Mustafa Gök, son aylarda MEDAŞ Nevşehir Müessese Müdürlüğü ile ikili ilişkilerini geliştirdiklerini, bu çalışmanın ilimizdeki elektrik ve elektronik işiyle iştigal eden esnaf ve sanatkar açısından olumlu sonuçlar doğuracağını belirtti.

Bu diyalog sayesinde ilimizde elektrik kesintilerinin de azaldığını, MEDAŞ Müessese Müdürlüğünün ilimizde zaman zaman ciddi sıkıntılara neden olan elektrik kesintilerinin bertaraf edilmesi konusunda da çok ciddi adımlar attığını söyleyen Nevşehir Elektrik ve Elektronikçiler Odası Başkanı Mustafa Gök, “Yaklaşık 8 aydan beri odamız ile MEDAŞ Müessese müdürlüğü arasındaki ikili ilişkiler daha da geliştirildi. Artık koordineli bir çalışma yürütüyoruz. Bu çalışma öncelikle esnaf ve sanatkarımızın da yararına. MEDAŞ Müessese müdürümüz başta olmak üzere kurum yetkilileri odamızla birlikte ortak bir çalışma yürütüyor. Halkımızın da dikkatini çekeceği gibi son aylarda ilimiz merkezindeki elektrik kesintileri yapılan bu koordineli çalışmalarında katkısıyla azaldı. MEDAŞ’ın bu konuda yaşadığı en önemli sıkıntılardan biri ilimizdeki kentsel dönüşüm çalışmaları. Kentsel dönüşüme girecek olan mahallelerde kurum çalışma yapamıyor. Nevşehir’in elektrik alt yapısı oldukça eski. Çalışma yapılamayan mahallelerde meydana gelen elektrikle ilgili sıkıntıların başlıca nedenlerinden biri bu. Nevşehir Elektrik ve Elektronikçiler odası başkanlığı ve esnafımız adına MEDAŞ Müessese müdürümüz ve yetkililerine odamızla koordineli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Bu arada MEDAŞ’ın ilimizdeki yatırım bütçesinin artırıldığını duyduk. Bu da bizi sevindirdi” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ali aker - 4 yıl önce
elektrik kesintileri tamamda odanın elektrik projeleri ve enerji müsadelerınde onay almak ve proje onaylattırmak cok zor baskanın bastan oda olarak bun lara çözüm getirmesi gercı oada secim leri yaklaştı şimdimi bun lar aklına geldi