banner461
banner195

Mehmet Elaktmış'ın Eşi Eren Elkatmış Vefat Etti

Eski Nevşehir Milletvekili ve Dönemin Adalet ve Susurluk Komisyon Başkanı Sayın Mehmet Elaktmış’ın eşi Eren Elkatmış bugün Sabaha karşı tedavi gördüğü Ankara Güven hastanesinde vefat etti.

Mehmet Elaktmış'ın Eşi Eren Elkatmış Vefat Etti
28 Eylül 2012 Cuma 09:54

banner143
banner134

 Eski Nevşehir Milletvekili ve Dönemin Adalet ve Susurluk  Komisyon Başkanı Sayın Mehmet Elaktmış’ın eşi Eren Elkatmış bugün Sabaha karşı tedavi gördüğü Ankara Güven hastanesinde vefat etti.

Mehmet Elaktmış'ın Eşi Eren Elkatmış Vefat Etti..

Susurluk Araştırma Komisyonu Başkanlığı görevinde de bulunan ve Nevşehir'de 4 dönem milletvekili seçilen Mehmet Elkatmış'ın eşi 49 yaşındaki Eren Elkatmış, tedavi gördüğü Ankara özel Güven Hastanesi'nde yaşamını yitirdi.

Eren Elkatmış, yaklaşık bir haftadır Güven Hastanesi'nin yoğun bakım servisinde tedavi görüyordu.
.
Cenazesi Ankara ‘dan Nevşehir e getirilerek ikindi namazından sonra Kurşunlu Camiide kılınacak cenaze namazının ardından Taşlıbel Mezarlığına defin edileceği  bildirildi. Taziyelerinde buradan kabul edileceği bildirildi.

FİB Haber Ailesi olarak Merhume Eren Elkatmış’a Allahtan Rahmet Dörtkol ve Elkatmış Kederli Ailesinede Başsağlığı diliyoruz...

İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi Raciûn
  
Andolsun Ki, Sizleri Biraz Korku, Biraz Açlık, Biraz Maldan, Candan, Hasılattan Eksiklik İle İmtihan Edeceğiz Müjdele O Sabırlılara Ki; Bir Musibet Geldiği Vakit “İNNA LİLLÂHİ VE İNNÂ İLEYHİ RACİÛN” (Biz ALLAH’IN(cc) Kullarıyız, Nihayet Ona Döneceğiz) Derler İşte Onlar RAB’LERİNDEN Salâvat’u Rahmet Onlara, Ve İşte Hidayete Erenler Onlar! (ALLAH’IN(cc) Salâvatı Bütün Günahların Mağfiretidir)

=BAKARA SURESİ 155 AYET=


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.