banner461
banner195

MHP Aday Adayı Koç, Pınarbaşı’nı Ziyaret Etti

​Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Av. Fazlı Koç sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerine devam ediyor.

MHP Aday Adayı Koç, Pınarbaşı’nı Ziyaret Etti
06 Mart 2015 Cuma 00:25

banner143
banner134

 Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Av. Fazlı Koç sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerine devam ediyor.

MHP Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Av. Fazlı Koç seçim çalışmalarına sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek sürdürüyor. MHP Aday Adayı Koç son olarak Madeni İşler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Pınarbaşı’nı ziyaret etti. Koç ve Pıınarbaşı ziyarette bir süre sohbet ederken Koç, Pınarbaşı’na seçim çalışmaları hakkında bilgiler vermesinin yanı sıra ilimizde pomza çalışmalarının ekonomiye katkısının son derece önemli olduğunu ancak bu değerin daha da artması için çalışmaların yapılması gerektiğinin altını çizerken tüm bu sorunların ise MHP iktidarıyla giderileceğini kaydetti.

Madeni İşler ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Pınarbaşı ise ziyaretinden dolayı MHP Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Av. Fazlı Koç’a teşekkür ederken seçim çalışmalarında başarılar diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.