banner461
banner195

MHP Aday Adayı Ödemiş'den Gazetemize Ziyaret

MHP Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Ödemiş FİB Haber İnternet gazetemizi ziyaret etti.

MHP Aday Adayı Ödemiş'den Gazetemize Ziyaret
19 Mart 2015 Perşembe 17:02

banner143
banner134
MHP Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Ödemiş FİB Haber İnternet gazetemizi ziyaret etti.

 MHP Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Ödemiş,FİB Haber İnternet Gazetemiz genel yayın müdürü Fikret Çapacı ve Genel Koordünatörümüz İbrahim Uysal ile bir süre sohbet ederek projeleri ve çalışmaları hakkında bilgi sundu.

           Ziyarette konuşan Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Ödemiş, “Nevşehir'de önce hoşgörü, kardeşlik ve dayanışmayı sağlayarak, işsizlik, alt yapı, su, doğalgaz ve sınır ticareti gibi problemlerin çözümü için, halkla el ele verip var gücümle çalışacağım.” dedi.

        MHP Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Ödemiş, “Nevşehir merkez ve ilçe ziyaretlerim devam etmekte, her gittiğim yerde projelerimi sundum, neler yapılması gerekiyorsa çözüm önerileri sundum.  Vatandaştan ılımlı yanıtlar aldım. Destek istedim. Hayırlısıysa seçilirsem projelerimi gerçekleştireceğim.” şeklinde konuştu.

          FİB Haber Gazetemiz genel yayın müdürü Fikret Çapacı ve Genel Koordünatör  İbrahim Uysal ise Ödemiş'e siyasi  çalışmalarında başarılar diledi.

Hüseyin Ödemiş kimdir?

1956 yılında Nevşehir ili Gülşehir ilçesi Yeniyaylacık köyünde doğdu. İlkokulu Yeniyaylacık köyünde Ortaokulu da Gülşehir`de okudu. Lise tahsilini Ankara Etlik Lisesinde tamamladıktan sonra 1979 yılında Gazi Eğitim Enstitüsünde (GEE) Sosyal Bilgiler bölümünden mezun oldu.

Daha sonra Ankara İktisadi Ticari İlimler Akademisinde (AİTİA) Kamu yönetimi bölümünde yüksek lisans yaptı. Yüksek lisans süresi içerisinde Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde Öğrenci İşleri Şefi olarak memuriyet yaptı. 1985 yılından 1991 yılına kadar Ankara Şehit Nuri Pamir Lisesinde öğretmenlik yaptı. 1991 yılında öğretmenlikten istifa ederek ticarete atıldı. 1996 yılından 2011 yılına kadar Gülşehir İlçesi Yeniyaylacık köyünde Kum Ocağı işletmeciliği yaptı. Ruhsatı bittiğinden dolayı Kum ocağı faaliyetini sonlandırarak aynı adreste iş makinesi alım satım ticareti yaparak ticaret hayatını devam ettirmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.