banner461
banner195

MHP İl Başkanı Taşçı: Merkez Dahil % 50’si Bizim Olacak

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Göksel Taşçı, yerel seçimlere iyi bir hazırlık süreci geçirdiklerine dikkat çekerken, hedeflerinin Nevşehir merkez dahil seçime girecek olan ilçe ve beldelerin yarısını kazanmak olduğunu söyledi.

MHP İl Başkanı Taşçı: Merkez Dahil % 50’si Bizim Olacak
27 Ağustos 2013 Salı 11:18

banner143
banner134

 MHP İl Başkanından İddialı Açıklama

Merkez Dahil % 50’si Bizim Olacak

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Göksel Taşçı, yerel seçimlere iyi bir hazırlık süreci geçirdiklerine dikkat çekerken, hedeflerinin Nevşehir merkez dahil seçime girecek olan ilçe ve beldelerin yarısını kazanmak olduğunu söyledi.

Merkezde 4 Aday Adayımız Var…

Milliyetçi Hareket Partisinin yerel seçimlere yönelik hazırlıklarının bütün hızıyla sürdüğünü belirten İl Başkanı Göksel Taşçı, ilk hedeflerinin il merkezinde belediye başkanlığını kazanabilmek olacağını dile getirdi.

Şu ana kadar 4 belediye başkan aday adayının kendilerine başvuruda bulunduğunu ve bu isimleri kamuoyuna zamanı geldiğinde bir bir açıklayacaklarını kaydeden Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Taşçı, bu isimlerin durumları gereği kamuoyuna açıklanmasının şu an için sakıncalı olabileceğini sözlerine ekledi.

Partimize Katılmak İsteyenler Oldu Ama Almadık …

Son dönemlerde bazı belediye başkanlarının iktidar partisi saflarına katıldığının hatırlatılması üzerine açıklamalarda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Taşçı, Milliyetçi Hareket Partisine de katılmak isteyen belediye başkanlarının bulunduğunu ancak son bir yıl içerisinde bu katılımları kabul etmediklerini ilk kez açıkladı.

Taşçı, “Partimize de katılmak isteyen bazı belediye başkanları oldu. Ama biz almadık. Zira, Partimize yakışır belediye başkan adayları zaten partimizden aday olurlar ve seçime girerler. Partimize yakışan insanlarla işimiz yok” diye konuştu.

Belediyelerin % 50’sini Kazanmak Amacındayız …

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Teşkilatları olarak Nevşehir Merkez ve seçime girecek olan belediyelerin en az yarısını kazanmak istediklerine dikkat çeken MHP İl Başkanı Göksel Taşçı, “Hedefimiz Merkez dahil ilimiz genelinde seçime girecek belediyelerin en az yarısını kazanmak olacak. Tüzel kişilikleri sona erecek olan belediyelerin ardından 22 belediyenin yerel seçimlere katılmasını bekliyoruz. Bunların yarısında Milliyetçi Hareket Partisinin başarılı olabileceğini düşünüyorum” dedi.

Genel Merkez Aday Belirlemesine Çok Müdahale Etmez

Nevşehir’de aday belirleme çalışmalarının önümüzdeki aylarda hız kazanacağına da işaret eden Milliyetçi Hareket Partisi il başkanı Göksel Taşçı, yerel seçimlerde MHP Genel Merkezinin teşkilatlara çok müdahale de bulunmayacağını dile getirdi.

Aday olarak seçilen isimlerin her şeyden önce Milliyetçi Hareket ruhuna uygun insanlar olmasına özen gösterileceğini söyleyen Taşçı, “Aday belirleme tamamen ilin tasarrufudur. Genel Merkezimiz bu konuda çok müdahaleci olmaz” şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
has ülkücü - 5 yıl önce
varoll degerli il baskanim... ne zamandir hayal aleminden cikamadigimiz icin millet bizi istemiyor ve guvenmiyor. uzulerek soyluyorum il genelinde 2-3 belediyeyi kazanirsak basari. gercek bu baskanim. at gozlugumuzu cikaralim...
Avatar
mehmet taşdemir - 5 yıl önce
siz 2012 de tekrardan bahçeliyi seçerek zaten o gün kaybetmiştiniz.. bu seçim de büyük bir çöküş yaşayacaksınız.. millete rağmen siyaset olmaz..
Avatar
antalya ibrahim - 5 yıl önce
başkanım doğru konuşmuşsun omurgasız ve köşesiz insanların mhp de işi olamaz.
Avatar
antalya ibrahim - 5 yıl önce
başkanım doğru konuşmuşsun omurgasız ve köşesiz insanların mhp de işi olamaz.
Avatar
antalya ibrahim - 5 yıl önce
başkanım doğru konuşmuşsun omurgasız ve köşesiz insanların mhp de işi olamaz.
Avatar
kağan - 5 yıl önce @has ülkücü
inanmak başarının yarısıdır.has ülkücü diye yazdığın rumuz senin anca hayalindir.ülkücü kişi ne yazdığını bilen ve liderine sahip çıkan kişi olmalıdır.sizin gibi ülkücüyüm diyenler şöyle bir kenarda dursun gölge etmesin yeter.helal olsun başkana inanmış kişiyi her zaman tebrik etmek gerekir saygılar.
Avatar
nevşehirli - 5 yıl önce
bu seçim genel seçime benzemez kardeşim? bu seçimde halk adaya verir genel başkana değil.. inşallah adayları güzel olurda kan emicilerden de kurtulur memleket inşallah..
Avatar
GÜNAY ÖZCAN - 5 yıl önce
nevşehir il başkani sayin g.taşçi ya katiliyorum.inşallah nevşehir de bütün ilçelerle beldelerin çoğunluğunu aliriz.mhp ve ülkücüler tek yürek olacak.bu sefer tarih yazılacak.allah yardimcimiz olsun