banner461
banner195

MHP Ömer Ay’ı Aday Göstermeyecek

Nevşehir’de seçimi kazanabilmesine kesin gözüyle bakılan Ak Partide ay sonuna kadar belirlenmesi beklenen Nevşehir belediye başkan adayının yanında İkinci parti olarak göze çarpan Milliyetçi Hareket Partisinde ilginç gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

MHP Ömer Ay’ı Aday Göstermeyecek
22 Kasım 2013 Cuma 09:36

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de seçimi kazanabilmesine kesin gözüyle bakılan Ak Partide ay sonuna kadar belirlenmesi beklenen Nevşehir belediye başkan adayının yanında İkinci parti olarak göze çarpan Milliyetçi Hareket Partisinde ilginç gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Bir süre önce kendisinin MHP Genel başkanı Dr. Devlet Bahçeli tarafından aday olarak açıklanabileceğini söyleyen ve bu açıklamaları Nevşehir basınına yansıyan Ömer Ay’ın MHP Nevşehir belediye başkanlığı adaylığı artık mümkün görünmüyor.

Edinilen bilgiye göre Milliyetçi Hareket Partisi il başkanlığının sır gibi sakladığı bir ismin Nevşehir belediye başkan adaylığı için düşünüldüğü, bu nedenle Ömer Ay’ın adaylığına sıcak bakılmadığı öğrenildi.

Bu yerel seçimlerde basın ve yayın kuruluşlarına küs, kapalı bir görüntü arz eden Milliyetçi hareket partisinin ne zaman bu ve eleştirilerin yapıldığı diğer konularda açıklama yapacağı ise henüz bilinmiyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
turgut zorlar - 5 yıl önce
bu adamın ne işi varsa mhp de
Avatar
la_l - 5 yıl önce
Genel merkezi tebrik ediyorum cok iyi bir tespit yapilmis ....
Avatar
ÖZ NEVŞEHİRLİ - 5 yıl önce
mhp yine ayni yine ayni mhp kimi gösterirse göstersin nevşehirde bitik . hepsi bir akparti etmez.zamaninda bunlarida gördük. dedikleri yaptiklarina uymuyor. ne mhp ne chp nevşehirde işleri zor. demedi deme. ikisininde birbirinden farki yok.
Avatar
VATANDAŞ - 5 yıl önce @ÖZ NEVŞEHİRLİ
öz nevşehi̇rli̇ kardeş sen öznevşehi̇rli̇ olamazsin olsaydin beledi̇ye başkanliğina ni̇ğdeli̇ bi̇ri̇ni̇ geti̇rmezdi̇ni̇z.!:::
Avatar
Ali Fenasi KERİMOĞLU - 5 yıl önce @turgut zorlar
sen ne zaman ülkücü oldun da, insanları beğenmiyorsun. senin nerede olduğun belliyken, hoca vatan savunmasındaydı...
Avatar
C C C - 5 yıl önce
Arkadaslar muhtemel aday ismi .sendika baskanligi yapmis Mustafa Uğur