banner461
banner195

MHP Ürgüp Belediye Başkan Adayını belirledi

2009 yılında Ürgüp’te 3000’e yakın oyla 2. parti olan Milliyetçi Hareket Partisi 2014 mahalli idareler seçiminde yola çıkacağı adayını belirledi.

MHP Ürgüp Belediye Başkan Adayını belirledi
06 Aralık 2013 Cuma 11:31

banner143
MHP ÜRGÜP ADAYINI BELİRLEDİ
İlgili Galeriye Git
banner134

 MHP Ürgüp İlçe Başkanlığı’nca Asia Teras Cafede düzenlenen aday tanıtım toplantısına MHP İl Başkanı Göksel Taşçı, Ürgüp İlçe Başkanı Alp Aydın Eroğlu, İl Başkan Yardımcısı Eyyüp Öz, Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclis üyesi İbrahim Altunsoy, Milliyetçi Hareket Partisi Eski Milletvekili İsmail Çevik, Milliyetçi Hareket Partisi Avanos Belediye Başkan Adayı Mustafa Kılıç,  Milliyetçi Hareket Partisi Ürgüp Belediye Meclis Üyesi Tevfik Öz ve partililer katıldı.

MHP İl Başkanı Göksel Taşçı burada yaptığı konuşmada, 2014 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Ürgüp’te belediye başkan adaylarını belirlemek için hassas bir çalışma gerçekleştirdiklerini söyledi. Doğru adayı belirlemek için bütün kriterleri değerlendirdiklerini ve Ürgüp’ün sevilen turizmcilerinden Fatih Kadir Yıldız’da karar kıldıklarını kaydeden Taşçı, seçimlerde partilerinin Ürgüp’ten birinci parti olarak çıkacağına inandıklarını vurguladı.

Ürgüp siyasetinde tecrübeli isimlerden MHP İlçe Başkanı Alp Aydın Eroğlu ise yaptığı konuşmada adaylarının Fatih Kadir Yıldız olduğunu ifade ederek seçim sürecinde başarılar diledi.

Ürgüp’ü yaşanılabilir, Ürgüplünün özlediği yakışır bir ilçe yapmak için gece gündüz demeden çalışacağını söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi Ürgüp Belediye Başkan Adayı Fatih Kadir Yıldız,  Temenni Tepesinden aşağıya, "Ne Mutlu Türküm Diyene" yazacağız dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
anap - 5 yıl önce
bu arkadaş anap kadrolarında da adaydı.ancak seçilemedi.
Avatar
Misafir.... - 5 yıl önce
ahmet öcal.ın aldığı oyun yarısını alırsa öpsün başına koysun. çok zayıf ve kompleksli bir aday belirlemişler...
Avatar
fahri fatih - 5 yıl önce
türkiye cumhuriyeti sınırları içinde halkıyla bu denli kavgalı bir belediye başkanı olmadığına iddaya girerim.düşünün ki,seçimle geliyorsunuz ve geleni gideni azarlıyor hakaret ediyorsunuz bu durumda sonuç olarak mhp'ye gün doğuyor.mhp liler yatsın kalksın dua etsin ak parti şaşırıp fahri hocayı tekrar aday göstersin yoksa kazanamaz
Avatar
ürgüp - 5 yıl önce
bu durumda ak partiden fahri yıldız dahi olsa ak parti kazanır.
Avatar
Ürgüp Analizi - 5 yıl önce
ürgüp'te fahri yıldız aday olursa mhp'nin kazanma ihtimali olabilir.ancak ak parti fahri yıldız harici kimi koyarsa koysun açık ara kazanır.halk fahri yıldız'dan memnun değil.ahmet öcal'ın aldığı oyun yarısını alamaz bencede.çünkü ahmet öcal ak parti küskünlerinin oyunu almış ve oy oranını epey bir arttırmıştı.bu dönem eğer ki fahri yıldız olmazsa o küskünler tekrar ak partiye oylarını verir..