banner461
banner195

MHP'de VAROL Sesleri

Nevşehir CHP ve AK Parti adaylarının açıklanmasını ardından gözlerin çevrildiği MHP kanadında Nevşehir kamuoyunun yakından tanıdığı ve sevdiği bir isim Mehmet VAROL sesleri yükselmeye başladı.

MHP'de VAROL Sesleri
09 Aralık 2013 Pazartesi 12:17

banner143
banner134

 Nevşehir de ikinci parti konumunda bulunan MHP de Yerel seçimler öncesinde ki sessizlik bozuldu.AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı olarak Hasan Ünver in açıklanmasıyla birlikte gözlerin çevrildiği MHP de durgunluk yerini harekete bıraktı.İlk olarak NTSO Meclis Başkan yardımcılığı görevini yürüten Eski MHP İl Başkanlarından Mehmet Varol ismi şimdiler de MHP nin üzerinde çalışma yapdığı önemli bir isim olarak gösteriliyor.
MHP ye yakın çevrelerden edindiğimiz bilgiye göre MHP Nevşehir de 30 Mart Yerel Seçimler İçin Mehmet Varol u gösterecek.
Açıklamanın hafta içinde yapılmasına kesin gözle bakılıyor..


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
bye bye hasan - 5 yıl önce
inşallah mhp onurlu, haysiyetli, çalışkan birini çıkarırda akpye oy vermeyiz artık... ticaret odası seçimine çıkar için siyaset karıştıranlar, kul hakkı yiyenler düşündün...mehmet bey değerli biri...
Avatar
ÖZ NEVŞEHİRLİ - 5 yıl önce
işallah mehmet başkan olur
Avatar
VATANDAŞ - 5 yıl önce
ben 2 dönemdir oyumu akp verdim fakat bu sefer mehmet varol aday olursa akp vermeyeceğim
Avatar
mali - 5 yıl önce
inşaallah aday olur da
ilkeli, kaliteli, güvenilir bir başkanımız olur
Avatar
EVET - 5 yıl önce
hasan beyi tercih edilerek yapilan yanlişlik akp yakişmadi.bende bir akpli olarak bu dönem hasan beye oy falan yok.bu dönem eğer mhp iyi bir aday çikarirsa oylar oraya.
Avatar
mustafa - 5 yıl önce
ilkeli ve dürüst bizden biri hayırlı olsun oyum mehmet varola
Avatar
,,, - 5 yıl önce
nevşehirin evladı yakışırr şimdiden başarılar dilerimmm
Avatar
kim - 5 yıl önce
aslı asaleti temiz, nevşehirli, herkes seviyor,ama hasanı yıkabilirmi yeni senaryo bumu,hep hayal kırıklığı yaşıyoruz, ümütlenip kaybediyoruz, bizler gönlü alınmamış akp lileriz