banner461
banner195

MHP'den “Türkçe“ Mitingi 24 Ağustos Cumartesi Günü Konya'da

MHP'den "Türkçe" Mitingi 24 Ağustos Cumartesi Günü Konya'da yapılacağı bildirildi.

MHP'den “Türkçe“ Mitingi 24 Ağustos Cumartesi Günü Konya'da
15 Ağustos 2013 Perşembe 16:40

banner143
banner134

 İsmet Büyükataman başkanlığında, MHP yöneticilerinden oluşturulan bir heyet Miting öncesi hazırlık çlaışmaların koordinasyonu için Konya'ya gidecek MHP, "Milli Değerleri Koru ve Yaşat" açık hava toplantıları kapsamında 24 Ağustos'ta Konya'da "Türkçe" tema ve adıyla yapılacak olan miting öncesi Genel Sekreter İsmet Büyükataman Başkanlığında bir heyeti Konya il merkezi ve ilçelerinde kapsamlı bir program için ile gönderdi.

Ayrıca çevre iller için de, 16-17 Ağustos tarihlerinde siyasi faaliyetlerde bulunmak üzere heyetler oluşturuldu. Miting için hazırlık ve siyasi çalışma yapacak heyetler, Konya ve Antalya, Karaman, Aksaray, Nevşehir, Afyon, Isparta, Burdur milletvekilleri ve diğer parti yöneticilerinden meydana geldi

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Melek - 6 yıl önce
allah'ım. bizleri affet. din kardeşimize sahip çıkmadığımız gibi. ingilizin bizlere bulaştırdığı milliyetçilik hastalığı ile dinimizin emirlerini de yerine getiremez olduk. getirmedik. içimizdeki kriptolar her yanımızda ama biz onların farkında değiliz. bizlere feraset ver. osmanlı ahlak ve adaletini bizlere nasip eyle.
Avatar
MERAKIMDAN - 6 yıl önce
merakımdan soruyorum. erciyes kurultayları ne oldu. erciyes gerçek kurtlara mı bırakıldı?