banner461
banner195

“Milletçe Sokağa Dökülmeliyiz”

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, Papa’nın sözde ermeni soykırımı konusundaki açıklamalarının ciddi bir şekilde ele alınıp, Millet olarak konuya tepki gösterilmesi gerektiğini dile getirdi.

 “Milletçe Sokağa Dökülmeliyiz”
13 Nisan 2015 Pazartesi 18:00

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, Papa’nın sözde ermeni soykırımı konusundaki açıklamalarının ciddi bir şekilde ele alınıp, Millet olarak konuya tepki gösterilmesi gerektiğini dile getirdi.

Karataş, “Papa Francesco 1915’te Ermenilerin Asıl Türklere Yaptığı Katliamı Vatikan Tam Tersi Ermeni Toplumuna Yapılmış Bir Soykırım Olarak Söylemiştir. Bu bir milli davadır. Türkiye bu davada her açıdan haklıdır. Haklılığını ispat edecek yeterli bilgi, belge ve tecrübeye sahiptir. Şimdi iktidara düşen görev, 24 Nisana kadar milletçe top yekün karşı saldırıya geçerek her alanda haklı olduğumuzu tüm dünyaya haykırmak olmalıdır. Milletçe sokaklara dökülmeli ve çok kısa bir süre önce Ak Sarayda misafir edilen Papa’ya bu sözünü geri alması için baskı yapılmalıdır. Başbakan Sayın Davut Oğlunu Göreve Davet Ediyoruz. Biran Evvel Devletçe Hızlı Harekete Geçilmesi Gerekmektedir. O Alışılagelmiş Klasik, Mantıksız Sözler Bırakmalıdır” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hakkı - 3 yıl önce
kim var diye bakma sağa sola bişey yapacaksan çık en öne 3 kişi 5 kişi yap sanalda olmuyo bu işler
Avatar
PAPA KİM LAAA - 3 yıl önce
papa kim ola ki lafıyla millet sokağa dökülsün cciddiye alsın, dini dinimize huyu huyumuza uymaz, günde beş vakit allah teala namaza çağırıyor, milletin umrunda değil asıl biz bunun için ne yapıyoruz
Avatar
NAMAZ ADAMI YOLDA KOAZ - 3 yıl önce
şu necip milletin evlaları namazı hep birlikte eksiksiz kılsak namazla dirilsek acep papa böyle konuşabilir mi
Avatar
MAZHAR OSMAN DEDİ Kİ - 3 yıl önce
papa akıllı olsa hz isa ya tanrı demez neresini ciddiye alacan, doktor kendi haline bırakın dedi