banner461
banner195

“Milletin meclisi gereğini yaptı şimdi sıra milletimizde”

Anayasa değişiklik teklifinin TBMM’inde onaylanmasının ardından Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ve AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Mehmet Ali Tanrıver sosyal medya hesabı üzerinden verdiği mesajda meclisin gereğini yaptığını söyledi.

“Milletin meclisi gereğini yaptı şimdi sıra milletimizde”
23 Ocak 2017 Pazartesi 17:49

banner143
banner134
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Sosyal paylaşım sitesi Twitter Resmi hesabından yaptığı açıklamada, “Daha güçlü bir Türkiye için Anayasa değişikliğini onaylayan milletin meclisi gereğini yaptı. Anayasa değişikliği ile Koalisyon dönemlerini tarihe gömen Gazi Meclisimize teşekkürler.Sıra aziz milletimiz de hayırlı olur inşallah” dedi.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Mehmet Ali Tanrıver ise, TBMM de Anayasa değişikliği ile ilgili yapılan oylama süreçlerini gece boyunca sosyal medya hesabı Twitter üzerinden canlı bildirimlerle aktardı. Yaptığı açıklama ile "Rabbime şükür, söz de karar da milletin. Halkın vereceği karar en güzel karar olacak inşallah" ifadelerini kullandı.

TBMM Genel Kurulu'nda Anayasa değişiklik teklifi genelinin oylaması yapılmış, oylamaya 488 milletvekili katılmış. Oylamaya katılan milletvekillerinden 339 kabul, 142 ret, 5 boş, 2 geçersiz oy kullanmıştı. 


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ak partili - 1 yıl önce
Evet vericez fakat bu vekillere işimiz zor