banner461

Milletvekili Açıkgöz’ den Nevşehirli İş adamlarına Davet

AK Partİ Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa AÇIKGÖZ, Nevşehirli iş adamlarını Bosna ziyaretine davet etti.

Milletvekili Açıkgöz’ den Nevşehirli İş adamlarına Davet
01 Mayıs 2017 Pazartesi 18:04

banner143
banner134
AK PARTİ Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Sn. Mustafa AÇIKGÖZ, Nevşehirli iş adamlarını Bosna ziyaretine davet etti.

Nevşehir Milletvekili Açıkgöz, “Nevşehirli işadamlarımızla Avrupa’nın kalbi, ata yadigarı, evlad-ı Fatih Han’ ın hoşgörü toprakları, asırlar öncesinde başlayan gönül coğrafyamız Bosna-Hersek ‘e DERSİAD Nevşehir Şubemizin organize ettiği kültür ve iş gezisi; Nevşehirli tüm iş adamlarımızın katılımı ile birlik, beraberlik ve ihracatımızın canlanmasına vesile olacaktır. 10-13 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz bu ziyaretle Nevşehir, dünya pazarına açılacak, yatırımcılarımız ve şehrimiz kazanacak. Büyüyen Nevşehir Güçlü Türkiye yolunda işadamlarımızla birlikte çalışmaya devam edeceğiz.” dedi. 

Yurtdışı pazarımıza ivme kazandıracak bu ziyarete katılım ve bilgi almak için DERSİAD Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek ile 0 (532) 632 84 38 nolu telefondan görüşebilirsiniz.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.