banner461
banner195

Milletvekili Açıkgöz Ygs'ye Girecek Öğrencilere Başarı Mesajı

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, hafta sonu, Yükseköğretime Geçiş Sınavı'na (YGS) girecek öğrencilere başarılar dileklerini sunduğu bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Açıkgöz Ygs'ye Girecek Öğrencilere Başarı Mesajı
11 Mart 2016 Cuma 18:40

banner143
banner134
Nevşehir Milletvekili Açıkgöz, mesajında, YGS'nin insan hayatının önemli dönüm noktalarından biri olduğunu belirterek, sınavın strese ve gerilime neden olmaması gerektiğini ifade etti.

İnsan hayatının önemli dönüm noktalarından biri olan üniversite sınav heyecanının, strese ve gerilime neden olmaması gerektiğini vurgulayan Açıkgöz, şunları kaydetti: 

"Hazırlık döneminde ellerinden geleni yapan gençler asla ümitsizliğe düşmemeli. Öğrencilerimizden beklentimiz iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, kendine güvenen, araştıran ve sorgulayan, milli ve manevi değerlerine bağlı bir insan olmalarıdır. Öğrencilerimizin bu duygu ve düşüncelerle stresten ve heyecandan uzak bir şekilde sınava girmeleri durumunda bilgi ve birikimlerini en üst düzeyde yansıtacaklarına inanıyor, 13 Mart Pazar günü YGS'ye girecek tüm gençlerimize tekrar başarılar diliyorum." dedi.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.