banner461

Milletvekili Açıkgöz’ün Yatırım Çağrısına Leblebici'den Cevap Geldi

Açıkgöz, Nevşehir'imizde  yatırımın ve istihdamın artırılmasına yönelik çağrısına ilk cevap  iş adamı Muzaffer Leblebici' den geldi.

banner503
Milletvekili Açıkgöz’ün Yatırım Çağrısına Leblebici'den Cevap Geldi
18 Ocak 2017 Çarşamba 13:09

banner143
banner134
Açıkgöz, Nevşehir'imizde  yatırımın ve istihdamın artırılmasına yönelik çağrısına ilk cevap Nevşehirspor kulüp başkanı ve iş adamı Muzaffer Leblebici' den geldi.

Leblebici, Nevşehir Özel organize sanayi bölgesine dev yatırım ve istihdam için ilk adımı attı.

Milletvekili Açıkgöz yaptığı açıklamada “ İlimiz Nevşehirdeki organize sanayi bölgesinin de en kısa zamanda dolacağına inanıyorum. Biz her zaman belirttiğimiz gibi yatırımcımızın yanındayız. Bugün de değerli yatırımcılarımızdan Nevşehirspor Kulüp Başkanı ve İş adamı Muzaffer Leblebici'ye Nevşehir’imize yaptığı yatırım, istihdama katkı sağladığı için şahsım ve vatandaşlarımız adına teşekkür ediyorum.”

“Vakit, Ekonomiye Sahip Çıkma Vakti”

Nevşehir’ imiz ve ülkemiz yeni bir İstiklal Mücadelesi verdiğimiz bu günlerde milli ekonomimize katkı sağlayanları unutmayacaktır. Bu vesile ile yatırımcıları Nevşehir'imize yatırım yapmaya, bu cazip desteklerden, ucuz iş gücünden ve bulunduğu konum itibariyle verdiği cazibeden yararlanmaya davet ediyorum. 

“Yatırım ve Kalkınma Öncelikli Hedefimizdir”

14 yıldır yatırıma ve kalkınmaya önem verdik, vermeye de devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ‘Üretin, alın, satın, istihdam edin, yatırım yapın, piyasayı hareketlendirin’ tavsiyelerinde bulunuyor; Sayın Başbakanımız Binali YILDIRIM da yatırıma dönük hükümet programlarımızı her fırsatta dile getiriyor. Biz de Büyüyen Nevşehir Güçlü Türkiye için haydi yatırıma diyoruz. Bölgesinde güçlü, ekonomisi sağlam temellere oturmuş Yeni Türkiye yolunda hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
NEVŞEHİRLİ - 3 yıl önce
En kisa zaman da İNŞALLAH nevsehirimizde tam anlamiyla kalkinir genclerimize yeni iş kapilari açar