banner461
banner195

Milletvekili GİZLİGİDER'den Teşekkür Mesajı

Cumhurbaşkanlığı seçimlerin sona ermesinin ardından Ak Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider bir teşekkür mesajı yayımladı.Gizligider yapmış olduğu mesaj/değerlendirmesinde şunları kaydetti..

Milletvekili GİZLİGİDER'den Teşekkür Mesajı
11 Ağustos 2014 Pazartesi 15:15

banner143
banner134
Cumhurbaşkanlığı seçimlerin sona ermesinin ardından Ak Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider bir teşekkür mesajı yayımladı.Gizligider yapmış olduğu mesaj/değerlendirmesinde şunları kaydetti..

"Bize güvenen, bize inanan, dualarını eksik etmeyen tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Tüm Teşkilat mensuplarımızı tek tek kutluyorum. Rabbim bu seçimleri memleketimiz için hayırlara vesile kılsın. Kazanan
  memleketimiz oldu. Selam, Hürmet ve Muhammetle...


Ebubekir GİZLİGİDER
Ak Parti Nevşehir Millet Vekili.


Ak Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider Değerlendirmesini şöyle sürdürdü;


 TARİHİN REKORUNU KIRDIK


Uzun, meşakkatli bir seçim sürecini daha geride bıraktık. Artık çalışmalarımızı yine Ankara'dan sürdürmeye devam edeceğiz.AK Parti Kadroları olarak girdiğimiz bu seçimlerden de yüz akıyla çıktık. Aİlk kez Cumhur Başkanını Hür İradesiyle seçerken, Türkiyemizin 12.Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, Nevşehirli hemşehrilerimize, Tüm Aziz 
Milletimize, Ülkemize ve insanlık alemine hayırlı olsun... 

UZUN ADAMA TEŞEKKÜRLER

Seçimleri kazanmamız için emek veren, mücadelenin en dirisini yapan, ayaklarının altı şişse de yorulmayan, sırılsıklam olsa da üşümeyen vefakar, cefakar, inanmış, azmetmiş dava arkadaşlarıma, teşkilatımızın her kademedeki tüm mensuplarına, kadınlarımıza, gençlerimize, gönüllü kardeşlerimize, belediye başkan, il genel meclisi ve belediye meclisi üyesi adaylarımıza, sahada fazla görünemese de sabahlara kadar hatim okuyan, dua eden, ağlayan gönül erlerine, Arakan'dan Somali'ye, Çin Seddi'nden Viyana'ya 100 yıldır yolunu gözlendikleri Osmanlı'nın Torunlarının ayağına taş dolaşmasın diye dua eden bütün mazlumlara, inandığı yolda bizlere yiğitçe önderlik eden, durmak, yorulmak bilmeden hepimize güç veren, inandığı doğruları için yüreğini ortaya koyan, üzerinde taşıdığı liderlik vasfıyla aldığımız sonuçta payın en büyüğüne sahip olan Sevgili Uzun Adamımız Türkiyemizin Yeni Cumhurbaşkanı Halkın Adamı Recep Tayyip Erdoğan'a binlerce teşekkür ediyorum.

SAHİP ÇIKAN AZİZ MİLLETİMİZE TEŞEKKÜRLER

 
Esas teşekkür elbetteki, siyasi hayatımızın en kirli, en iğrenç iftira ve yalanlarla dolu, şantajcı ve montajcı çetenin devletimizin güvenliği, bekası ve onurunu tehdit etme adına yürüttüğü bir seçim kampanyasına ve her türlü ilkesizliğe, etik dışı işbirliklerine, koalisyonlara aldırmayarak bizlere sahip çıkan ve bunlara alet olmanın devlet ve siyaset adamlarına yakışmadığını bir kez daha gösteren Aziz Milletimize... Teşekkürler Türkiyem......Teşekkürler Nevşehir'im...  

Ebubekir GİZLİGİDER 

Ak Parti Nevşehir Millet Vekili.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
YAPMAYIN YA - 4 yıl önce
Allah aşkına bu milletvekilleri Nevşehir halkını tebrik etmekten başka ne yapıyorlar,Nevşehir'e hızlı trenin gelmesi gecikiyor,Kız Imam hatip okuluna 50 yıllık Gazi ilköğretim binası veriliyor,bu adamlarda zorlu hikaye,ayıptır,yazıktır.
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce
sayın vekil sıra sizde bakanlık bekliyoruz sizlerden bu hasrette bitsin artık bu memleketin akkı değilmi
Avatar
oldu mu şimdi? - 4 yıl önce
sayın gizligider mahalli seçimlerde uçhisar'da ak parti adayının kazanmaması için elinden geleni yapmıştır. şimdi de genel merkeze şirin görünmeye kalkmasın. genel merkeze parti müfettişleri tarafından gerekli raporlar ve bilgiler gönderildi. gizligider artık vekil olarak son bir yıllık dönemini yaşıyor.