banner461
banner195

Milletvekili Mustafa Açıkgöz'den Ramazan Bayramı Mesajı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Ramazan bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Milletvekili Mustafa Açıkgöz'den Ramazan Bayramı Mesajı
16 Temmuz 2015 Perşembe 16:35

banner143
banner134
Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Ramazan bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında şunları şu ifadeleri kullandı:

"Rahmet ve bereket ayı olan ramazan ayının sonuna gelerek bayrama ulaşmanın sevincini yaşıyoruz. Bayramlar, birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği, insan olmanın güzelliklerinin yaşandığı, kırgınlıkların unutulup, dostluk ve sevgiyle gönüllerin birbirine yakınlaştığı, karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği müstesna günlerdir.

Milletimiz her ramazanda olduğu gibi yine bu ramazanda da birlik ve beraberliğini, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örnekleriyle göstermiştir. Bir yandan çevremizdeki yardıma muhtaç insanlara el uzatırken diğer taraftan da dünyanın değişik yerlerinde sıkıntı içerisinde bulunan insanlarının yardımına koşmuştur.

Ramazan ayı boyunca sergilenen bu güzel hasletler bayramla birlikte çok daha büyük bir anlam kazanmaktadır. Bu anlamlı bayramın Nevşehir halkı için, milletimiz ve ülkemiz için dostluk ve barışa, sevgi ve kardeşliğe vesile olması temennisiyle, tüm 
Nevşehirli hemşerilerimin Ramazan bayramını tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice bayramlar diliyorum" dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.