banner461
banner195

Milli İrade Ne, Niçin Sahiplenilmeli?

Memur-Sen İl Temsilcisi, Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı ve aynı zamanda ilimizde kurulan Milli İrade Platformunun dönem sözcüsü Mustafa Özdemir, 23 Ekim 2015 Cuma günü katılacağı programda seçime sayılı günler kala Milli İrade Platformunun amaçlarını ve çalışmalarını anlatacak.

Milli İrade Ne, Niçin Sahiplenilmeli?
21 Ekim 2015 Çarşamba 15:39

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen İl Temsilcisi, Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı ve aynı zamanda ilimizde kurulan Milli İrade Platformunun dönem sözcüsü Mustafa Özdemir, 23 Ekim 2015 Cuma günü katılacağı programda seçime sayılı günler kala Milli İrade Platformunun amaçlarını ve çalışmalarını anlatacak.


Kapadokya FM Radyosunda Gazeteci Ali Çamur’un konuğu olacak olan Mustafa Özdemir, Ülkenin yeniden istikrara kavuşması için Milli İrade’nin önemini, amaçlarını ve ilimizde gerçekleştirilen bu yöndeki çalışmaları dile getirecek.

Memur-Sen İl Temsilcisi, Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı ve aynı zamanda ilimizde kurulan Milli İrade Platformunun dönem sözcüsü Mustafa Özdemir’in katılacağı program 23 Ekim Cuma günü 16.00 – 17.00 Saatleri arasında Kapadokya FM’de. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.