banner461
banner195

“Milli İrade’nin Tecellisi İçin Sandık Başına Gidin”

Nevşehir Ziraat Odası Başkanı ve Milli İrade Platformu üyesi Hüseyin Altınışık, 1 Kasım seçimlerinde Milli İradenin tecellisi için tüm Nevşehirlileri oylarını kullanmaya davet etti.

“Milli İrade’nin Tecellisi İçin Sandık Başına Gidin”
27 Ekim 2015 Salı 13:37

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ziraat Odası Başkanı ve Milli İrade Platformu üyesi Hüseyin Altınışık, 1 Kasım seçimlerinde Milli İradenin tecellisi için tüm Nevşehirlileri oylarını kullanmaya davet etti.

7 Haziran seçimlerinden bugüne değin yaşananların Nevşehirli Vatandaşlarca gerekli biçimde değerlendirildiğine inandığını kaydeden Nevşehir Ziraat Odası Başkanı ve aynı zamanda Milli İrade Platformu üyesi Hüseyin Altınışık, “Ülkemiz, İlimiz ve tüm İslam coğrafyası açısından son derece önemli bir seçimin arifesindeyiz. Bu seçimde Türk Milletinin milli iradesinin sandığa yansıyacağına inanıyoruz. Bu nedenle de tüm Vatandaşlarımızı bir Vatandaşlık görevleri de olan oy kullanmaya ve sandık başına gitmeye davet ediyorum. Şimdiden seçim sonuçlarının ülkemize, milletimize, Nevşehir’imize hayırlı olmasını temenni ediyorum” açıklamalarında bulundu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.